Позапартійний мер Кременчука Микола Глухов боротиметься за своє крісло в 2006 році

13.04.2005, 11:04 Просмотров: 1 020
Микола Глухов прийняв рішення балотуватися наступного року на посаду міського голови Кременчука. Про це він повідомив лідерів партосередків міста і запросив їх до співпраці та закликав підтримати свою кандидатуру. "Я однозначно вирішив і буду балотуватися на посаду міського голови Кременчука і нікому не віддам цю посаду. Стільки вже зроблено, та ще багато планів",- каже пан Глухов.

Микола Глухов прийняв рішення балотуватися наступного року на посаду міського голови Кременчука. Про це він повідомив лідерів партосередків міста і запросив їх до співпраці та закликав підтримати свою кандидатуру. 'Я однозначно вирішив і буду балотуватися на посаду міського голови Кременчука і нікому не віддам цю посаду. Стільки вже зроблено, та ще багато планів',- каже пан Глухов. Мер вважає, що на його користь має спрацювати нинішній стан у місті, коли кременчужани не мають проблем з опаленням, гарячою водою та іншими комунальними благами, тоді. як у багатьох інших містах України з цим є великі перебої.
Також Микола Глухов повідомив партбосам міста і те, що він 'довго розмірковував над питанням своєї партійної приналежності і вирішив залишитися позапартійним'.

 

  
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх