Пенсіонерам вистачить коштів

8.04.2005, 12:04 Просмотров: 1 587
З урахуванням підвищення розміру пенсій для їх виплати тепер знадобиться більше коштів. Так для 20 тисяч кременчуцьких пенсіонерів щомісяця необхідно буде не 7,5 млн.грн., а 9,9 млн.

З урахуванням підвищення розміру пенсій для їх виплати тепер знадобиться більше коштів. Так для 20 тисяч кременчуцьких пенсіонерів щомісяця необхідно буде не 7,5 млн.грн., а 9,9 млн.грн. Подібна ситуація в Автозаводському районі. Як повідомили голови райрад обох районів, до Пенсійного фонду надходить все одно більше коштів, отож пенсії буде виплачено справно. Єдине, що до Полтави грошей від Кременчука тепер надійде трохи менше.
Підвищені пенсії планують виплачувати починаючи з 8 квітня, повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України. До того ж у квітні заплатять різницю за січень, у травні – за лютий, у червні – за березень, передає агенція «УНІАН». Також, за інформацією прес-служби Пенсійного фонду, пенсіонерам за кожен рік страхового стажу, що більше 25 років у чоловіків і 20 років у жінок основний розмір пенсій з січня 2005 року збільшується на 1% розміру нарахованої пенсії, але не більше ніж на 1% мінімального розміру пенсії за віком. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх