Микола Глухов претендує на звання "Міський голова року"

19.01.2006, 20:01 Просмотров: 1 250
Міський голова Кременчука Микола Глухов увійшов до трійки лідерів, які претендують на звання "Міський голова року", що буде присуджуватись в рамках 10-ї ювілейної загальнонаціональної програми “Людина року-2005”. Про це повідомляє інформагенція “УНІАН”. За даними агенції, крім мера Кременчука на це звання претендує міський голова Кам'янця-Подільського Олександр Мазурчак та міський голова Запоріжжя Євген Карташов. Трьох лідерів експерти вибрали із 40 потенційних претендентів на це звання.

Міський голова Кременчука Микола Глухов увійшов до трійки лідерів, які претендують на звання 'Міський голова року', що буде присуджуватись в рамках 10-ї ювілейної загальнонаціональної програми “Людина року-2005”. Про це повідомляє інформагенція “УНІАН”. За даними агенції, крім мера Кременчука на це звання претендує міський голова Кам'янця-Подільського Олександр Мазурчак та міський голова Запоріжжя Євген Карташов. Трьох лідерів експерти вибрали із 40 потенційних претендентів на це звання.
Остаточне рішення щодо переможців прийме Вища академічна рада шляхом таємного голосування. Воно відбудеться напередодні церемонії нагородження. Як каже президент Програми Аркадій Райцин, над визначенням лауреатів 10-ої ювілейної програми працювали 693 експерти, делеговані з 151 авторитетної та впливової організації. Всього за 2005 рік було номіновано 982 претенденти на отримання лауреатських звань. Урочиста церемонія вшанування лауреатів та переможців цьогорічної програми “Людина року” відбудеться 11 березня 2006 року о 17.00 в Національному палаці “Україна”. Пряму трансляцію нагороджень покаже телерадіокомпанія “Ера” того ж дня о 23.00. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх