Дорога життя: Розклад евакуаційних потягів Укрзалізниці

8.03.2022, 22:30 Переглядів: 1 648

 

Оприлюднили графік на 9 березня 


Укрзалізниця продовжує зшивати країну рейсами. 9 березня їдемо наступним графіком:

З Києва:

01:00 - «Інтерсіті+» Дарниця - Харків
06:23 - №142 Львів - Лиман
06:23 - №114 Львів - Лиман  
07:00 - №722 Дарниця - Харків 
07:00 - №732 Дарниця - Дніпро 
08:00 - №705 Дарниця - Львів 
12:06 - №45 Ужгород - Лиман
13:34 - №114/142 Лиман - Львів     
14:07 - №749 Київ - Івано-Франківськ
14:25 - №769 Київ - Кам’янець-Подільський  
15:02 - №55 Київ - Рахів      
17:00 - №743 Київ - Львів
17:12 - №13 Київ - Солотвино
17:42 - №792 Київ - Кременчук
17:42 - №790 Київ - Кропивницький
18:30 - №81 Київ - Ужгород 
19:06 - №44 Київ - Івано-Франківськ 
19:48 - №95 Київ - Рахів 
20:05 - №29 Київ - Ужгород
20:12 - №49 Київ - Трускавець 
20:21 - №59 Київ - Чоп
20:21 - №57 Київ - Ворохта
21:07 - №38 Київ - Запоріжжя 
21:15 - №105 Київ - Одеса  
21:22 - №97 Київ - Ковель
22:03 - №149 Полтава - Чернівці
22:10 - №17 Харків - Ужгород
22:22 - №7 Київ - Чернівці
22:37 - №91 Київ - Львів 
22:47 - №46 Лиман - Ужгород
23:46 - №771 Київ - Хмельницький

Рейси по ст. Харків:   

04:11 - №114, 142 Лиман - Львів
07:15 - ІС+ Харків - Львів
08:00 - ІС+ Харків - Львів
12:36 - №46 Лиман - Ужгород 
14:00 - ІС+ Харків - Львів
14:39 - №114, 142 Львів - Лиман
15:09 - №15 Харків – Рахов
17:00 - №723 Харків - Львів
19:27 - №795 Харків - Дніпро 
21:08 - №2 Костянтинівка - Івано-Франківськ 
21:43 - №7 Харків - Одеса
22:40 - №45 Ужгород - Лиман                                              
15.02 Харків-Ужгород

Рейси по ст. Дніпро:

06:23 - №796 Дніпро - Харків
14:00 - №732 Дніпро – Львів
14:26 - №41 Дніпро - Трускавець  
16:39 - №6 Запоріжжя - Рахів  

Рейси по ст. Запоріжжя:

11:07 - №006 Рахів - Запоріжжя 
12:20 - №120 Запоріжжя - Львів   
14:45 - №005 Запоріжжя – Рахів 

Рейси по ст. Вінниця:

00:28 - №105 Київ - Одеса 
00:58 - №078 Одеса - Ковель 
01:05 - №041 Дніпро - Трускавець
02:35 - №771 Київ - Хмельницький 
03:42 - №060 Чоп - Київ   
03:42 - №058 Ворохта - Київ 
03:54 - №106 Одеса - Київ 
04:31 - №081 Ужгород - Київ 
04:42 - №050 Трускавець – Київ
06:03 - №056 Рахів – Київ 
06:47 - №770 Кам’янець-Подільський – Київ 
16:41 - №772 Хмельницький - Київ 
17:20 - №769 Київ – Кам’янець-Подільський
18:07 - №055 Київ – Рахів
20:50 - №716 Львів – Київ 
21:45 - №081 Київ – Ужгород 
22:32 - №042 Трускавець – Дніпро 
23:17 - №049 Київ – Трускавець 
23:26 - №057 Київ – Ворохта 
23:26 - №059 Київ – Чоп


Додаткові евакуаційні рейси будуть призначатися протягом дня з урахуванням реального пасажиропотоку, втім вже зараз можемо анонсувати наступне:

Додаткові евакорейси по ст. Харків:
9:40 - №229/230 Харків - Ужгород;
10:40 - №239/240 Харків - Львів;

Додаткові евакорейси по ст. Дніпро:
8:00 - №907/908 Дніпро - Хелм;
10:30 - №911/912 Дніпро - Хелм;
11:00 - №203/204 Дніпро - Чоп;
15:00 - №213/212 Дніпро - Трускавець

Додаткові евакорейси по ст. Запоріжжя:
11:00 - №902/901 Запоріжжя - Хелм;
12:20 - №223/224 Запоріжжя - Львів;
16:05 - №227/228 Запоріжжя - Ковель

Додаткові евакорейси по ст. Кривий Ріг:
10:30 - №916/915 Кривий Ріг - Хелм.

Також додаткові евакуаційні поїзди відправляться завтра з Лиману - о 13:00 до Львова, та з Одеси - поїзд №238/237 о 22:32 до Ужгорода. 

А цілісний перелік міжнародних евакуаційних рейсів на 9 березня виглядатиме так: 
№ 954 Львів – Хрубешув о 00:01;
№ 7603/7604 Львів – Пшемисль о 00:40;
№ 7605/7606 Львів – Пшемисль о 05:27;
№ 956 Львів – Хрубешув о 07:10;
№35/36 Львів - Пшемисль о 07:10;
№ 7607/7608 Львів – Пшемисль о 08:52;
№ 907/908 Дніпро – Хелм о 10:30;
№ 7609/7610 Львів – Пшемисль о 12:12;
№ 7616/7617 Львів – Хелм о 14:00;
№ 7611/7612 Львів – Пшемисль о 15:40;
№ 67/68 Київ – Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм); 
№ 7601/7602 Львів – Пшемисль о 19:55;
№ 7618/7619 Львів – Хелм о 20:30.

Нагадуємо, що зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсуватимуть 9 пар поїздів.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх