Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 19.10.2020 10:00
Підтверджені:
Україна303638
Кременчук881
Хворі:
Україна171476
Кременчук547
Одужало:
Україна126489
Кременчук310
Померло:
Україна5673
Кременчук24

22:0 - Олімпік пав під тиском Світловодська: результати та розклад чемпіонату Кременчука з мініфутболу

6.12.2019, 11:33 Переглядів: 2 488

  

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з футзалу за 30 листопада та 1 грудня, а також розклад змагань на ці вихідні

Фото: Артем Коваленко

У Кременчуці на базі СК «Політехнік» та «Граніт» проходять змагання з мініфутболу. У всіх лігах точиться боротьба за лідерство: розгромні рахунки, запекла боротьба на майданиках та визначення перемоця на останніх хвилинах матчів.


Результати матчів чемпіонату, першості та Кубку з футзалу. 


Дата

 

Матч

 

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

30.11.2019

 

Оверком – Рівєра

(Матірний-4, Кривенко – Рома-4, Сташкевич)

6:5

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Геологія – Кремінь-2003

(Данилейко-3, Саркісян-3, Лавський-2, Юрченко-2, Смірнов, Уманець – Коломієць, Кузьменко Комаров)

12:3

Кубок

30.11.2019

 

Солониця – Поло

(Бредун, Капля – Восколович-4, Малюк, Ждаміров(АГ), Москальов(АГ))

2:7

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Діліжанс – Кремінь-2004

(Ковпан-2, Шаповал, Стрельцов, Зінько - Ульянко)

5:1

2-3 Ліга

30.11.2019

 

ФСК Піщане – АТП-15307

(Нідяк, Іващенко, Прядко, Дейнека – Шаманський-4, Валеєв-2, Крупін, Скляренко)

4:8

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Трансгаз – 1-й Віконний

(Мороз-2, Харчинський-2, Шаповал – Леонов-2)

5:2

2-3 Ліга

30.11.2019

 

Олімпік – Світловодськ

(Якимець-8, Недік-5, Богданов-4, Обертас-2, Чорний, Федотьев, Іванушко)

0:22

2-3 Ліга

ПОЛІТЕХНІК

01.12.2019

 

Транзит сервіс – Кремінь Ю

(Козлов-2, Смірнов-2, Василенко, Теплик - Черноус)

6:1

1 ліга

01.12.2019

 

Джей Ті Ай – Шарліс

(Лопатнюк-2, Гориславець, Хрієнко, Молодика – Диндіков-3, Дудка М., Ніколаєв, Розка)

5:6

1 ліга

01.12.2019

 

ВПУ-Дружба – Кремінь-2003

(Черниш-2, Остапець-2, Глупаченко-2, Резнік, Кувшинов, Кліменко – Бурдак-2, Кузьменко, Коломієць)

9:4

1 ліга

01.12.2019

 

ВОХР НПЗ – Ягуар

(Отченашенко, Омельченко, Шумейко – Алексеєнко-2, Баронін, Манченко, Казіміров)

3:5

1 ліга

01.12.2019

 

Світловодськ – Кредмаш

(Степанчук-5, Богданов-2, Недік-2 - Анікеєв)

9:1

2-3 Ліга

01.12.2019

 

Трансгаз – Кремінь-2004

(Шаповал-3, Мороз-3, Харчинський-3, Гурик-2, Федоренко – Кужина, Ульянко, Халілов)

12:3

2-3 Ліга

01.12.2019

 

Динамо – Рівєра

(Радочін, Микитюк, Картузов – Сташкевич-3, Редун-3, Куліш-2)

3:8

2-3 Ліга


Дата

 

Матч

 

Турнір

 

ГРАНІТ

30.11.2019

 

СелЛок – Гарант

(Лупінос, Гуменюк, Жениленко - Шелестай)

3:1

Ветерани

30.11.2019

 

Граліан – Стріт

(Команда «Стріт» не зявилася на гру)

+\-

4 ліга

30.11.2019

 

Світ спорту – Н.Знамянка-2

(Чорнуха-4, Лобода-3, Чухно-2, Душко-2, Садовий, Прохватило, Білоус – Попович-2)

14:2

6 ліга

30.11.2019

 

Олімп – Ізумруд

(Чернець Є.-3, Костина-2, Лоніченко-2, Чернець Д. - Новосад)

8:1

6 ліга

30.11.2019

 

АКБ Лінк – Теплоенерго

(Давиденко – Самков, Попельнюх, Хвойницький)

1:3

6 ліга

30.11.2019

 

Локомотив – ОДЮК

(Міщенко, Ляпун - Самойленко)

2:1

4 ліга

30.11.2019

 

Кремінь АТО – Креммясо

(Кіндратенко – Вербецький-7, Торопов, Аверін)

1:9

4 ліга

30.11.2019

 

Н.Знамянка – Нафтохімік В

(Шендрик-3, Бугай-2, Кривченко – Акуленко-3, Харіпон)

6:4

4 ліга

30.11.2019

 

Прорив – Мегаспорт

(Вітряк, Крамарнеко, Берлов, Бужинський – Гуцу-3, Заніздря В.-2, Приходько)

4:6

5 ліга

30.11.2019

 

Зоря – Чемпіон

(Крошка-3, Васільєв-3, Ричка-2, Азізебекян, Самков – Ільченко-2, Троцький, Мазурець, Самофалов, Волощенко(АГ))

10:6

5 ліга

 

ГРАНІТ

01.12.2019

 

Крем Агро – ПБК

(Рубаєв-7, Дубина – Белобородов-3, Остапець, Жиленко)

8:5

6 ліга

01.12.2019

 

Титан – Світанок

(Плескач-2, Соколенко, Кужко, Калінічев – Коробко-3, Близнюк, Хижняк, Шейко)

5:6

5 ліга

01.12.2019

 

Марсель – Талант

Рішенням КДК було прийнято зарахувати технічну поразку команді "Марсель"

-/+

5 ліга

01.12.2019

 

Укрторгтранс – Сокол

(Смаков-4, Чернушенко-2, Семененко-2, ??? - Сокол)

9:1

5 ліга

01.12.2019

 

Олександрия – Інтер Авто

(Кудрявцев-2, Гуменюк, Краєвський – Кухта-5, Шишкін, Сафонов)

4:7

4 ліга

01.12.2019

 

Магія Смаку – Мобі Опт

(Яцик-2, Піліпенко-2, Шиш, Панікар, Облапенко – Мартиросян-2, Яременко, Суров)

7:4

6 ліга

01.12.2019

 

Каріатида – Шершні

(Зубченко-3, Мулявка-2, Криворучко, Авраменко - Чубикін)

7:1

6 ліга

01.12.2019

 

Граліан – Креммясо

(Зоря, Чкан-2 – Волошин, Дудін )

3:2

4 ліга

01.12.2019

 

Н.Знамянка – Брест

(Кривченко-6, Бугай – Проценко-3, Коцур, Кранін)

7:5

4 ліга


 


Турнірна таблиця Чемпіонату

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Геологія

4

4

0

0

33-7

12

2

Транзит Сервіс

5

4

0

1

26-12

12

3

ВПУ-Дружба

4

3

1

0

18-9

10

4

Джей Ті Ай

4

3

0

1

17-10

9

5

Шарліс

4

3

0

1

21-15

9

6

Ягуар

5

1

1

3

10-11

4

7

Кремінь Ю

5

1

0

4

17-38

3

8

ВОХР-НПЗ

4

0

0

4

10-21

0

9

Кремінь 2003

5

0

0

5

15-44

0


Турнірна таблиця  2-3 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Світловодськ

6

5

1

0

52-15

16

2

Діліжанс

7

5

1

1

28-16

16

3

Поло

6

5

0

1

33-15

15

4

Оверком

5

5

0

0

30-14

15

5

АТП-15307

6

5

0

1

48-17

12

6

Трансгаз

6

3

1

2

34-17

10

7

Кредмаш

7

3

1

3

30-36

10

8

Кремінь-2004

6

3

0

3

27-27

9

9

1-й Віконний

5

2

0

3

25-21

6

10

Рівєра

6

2

0

4

26-23

6

11

Динамо

6

1

0

5

14-31

3

12

Солониця

6

1

0

5

19-41

3

13

ФСК Піщане

6

0

0

6

15-38

0

14

Олімпік

6

0

0

6

9-77

0


Турнірна таблиця  4 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Н.Знамянка

7

5

1

1

49-27

16

2

Нафтохімік-В

6

5

0

1

28-19

15

3

Інтер Авто

6

4

1

1

28-16

13

4

Імпульс

6

4

0

2

27-22

12

5

Граліан

7

3

2

2

24-27

11

6

Креммясо

7

3

0

4

33-29

9

7

Олександрія

6

3

0

3

23-22

9

8

Локомотив

6

3

0

3

23-30

9

9

Стріт

6

2

0

4

21-22

6

10

ОДЮК

6

2

0

4

27-32

6

11

Брест

7

2

0

5

34-43

6

12

Кремінь АТО

6

0

0

6

14-42

0


Турнірна таблиця  5 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Зоря

6

5

1

0

37-23

16

2

Укрторгтранс

6

4

2

0

31-11

14

3

Мегаспорт

6

3

2

1

29-17

11

4

Сокол

6

3

1

2

25-25

10

5

Талант

5

3

1

1

13-13

10

6

Чемпіон

6

3

0

3

31-35

9

7

Марсель

6

2

1

3

25-21

7

8

Світанок

5

2

0

3

19-25

6

9

Прорив

6

1

1

4

25-33

4

10

Титан

7

1

0

6

30-49

3

11

Юність

5

0

1

4

16-29

1

12

Командор

5

0

0

5

10-21

0


Команда «Командор» знялася зі змагань. Згідно регламенту, якщо команда зіграла менше 50% матчів результати ігор анулюються, а індивідуальна статистика гравців та дисциплінарні санкції зберігаються.



Турнірна таблиця 6 Ліга

Місце

Команда

Ігор

Перемог

Нічиїх

Поразок

Різниця м’ячів

Очки

1

Теплоенерго

5

5

0

0

29-14

15

2

Каріатида

6

4

1

1

35-14

13

3

Магія смаку

6

4

0

2

33-18

12

4

АКБ-Лінк

5

3

1

1

24-13

10

5

Мобі Опт

6

3

1

2

32-23

10

6

Крем Агро

7

3

1

3

25-31

10

7

Олімп

5

2

1

2

22-9

7

8

Світ спорту

5

2

1

2

22-10

7

9

Шершні

7

2

1

4

28-38

7

10

ПБК

4

2

0

2

20-20

6

11

Ізумруд

6

0

1

5

8-42

1

12

Н.Знамянка-2

6

0

0

6

12-58

0


 


Розклад матчів з футзалу на 7-8.12.19


Дата

Початок

Матч

Турнір

ПОЛІТЕХНІК

08.12.2019

10:00

Кредмаш – Круть і Ко

2-3 Ліга

08.12.2019

11:00

Світловодськ – ФСК Піщане

2-3 Ліга

08.12.2019

12:00

Кремінь-2003 – ВОХР НПЗ

1 Ліга

08.12.2019

13:00

Шарліс – ВПУ-Дружба

1 Ліга

08.12.2019

14:00

Кремінь Ю – Джей Ті Ай

1 Ліга

08.12.2019

15:00

Геологія – Транзит сервіс

1 Ліга

08.12.2019

16:00

АТП-15307 – Динамо

2-3 Ліга

08.12.2019

17:00

1-й Віконний – Олімпік

2-3 Ліга

08.12.2019

18:00

Оверком – Діліжанс

2-3 Ліга

08.12.2019

19:00

Трансгаз - Солониця

2-3 Ліга

Дата

Початок

Матч

Турнір

ГРАНІТ

07.12.2019

11:00

Н.Знамянка-2 –Крем Агро

6 ліга

07.12.2019

12:00

Градизьк – СелЛок

Ветерани

07.12.2019

13:00

Шершні – Магія Смаку

6 ліга

07.12.2019

14:00

Стріт – Олександрія

4 ліга

07.12.2019

15:00

Інтер Авто – Н.Знамянка

4 ліга

07.12.2019

16:00

Брест – Граліан

4 ліга

07.12.2019

17:00

ОДЮК - Імпульс

4 ліга

07.12.2019

18:00

Креммясо – Локомотив

4 ліга

07.12.2019

19:00

Кремінь АТО – Нафтохімік В

4 ліга

ГРАНІТ

08.12.2019

10:00

Іль Тан – Інтер Авто

Ветерани

08.12.2019

11:00

Теплоенерго – Олімп

6 ліга

08.12.2019

12:00

Талант – Титан

5 ліга

08.12.2019

13:00

Сокол – Марсель

5 ліга

08.12.2019

14:00

Мобі Опт – АКБ Лінк

6 ліга

08.12.2019

15:00

Каріатида – ПБК

6 ліга

08.12.2019

16:00

Юність – Укрторгтранс

5 ліга

08.12.2019

17:00

Кремінь-2004 – Поло

2-3 Ліга

08.12.2019

18:00

Світанок - Зоря

5 ліга

08.12.2019

19:00

Ізумруд – Світ спорту

6 ліга

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко
компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:



Вверх