На стадіоні «Кремінь-Арена» розпочалися попередні роботи для заміни покриття

10.09.2019, 18:01 Просмотров: 2 029

 

Сам процес розпочнеться трохи згодом

Фото: Артем Коваленко

На домашній арені футбольного клубу «Кремінь» - «Кремінь-Арена» розпочалися попередні підготування до заміни штучного покриття. Вчора ввечері, 9 вересня, до Кременчука заїхали дві величезні фури з піском та гумовою крошкою. Весь ранок з автомобілів вивантажували мішки. Один такий мішок з піском важить - одну тонну (1000 кг).


Зазначимо, що 29 серпня Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації уклав договір на придбання синтетичної трави та спеціального обладнання для двох футбольних майданчиків, розміром 60х105 метрів. Одне з полів передбачене для футбольного клубу «Кремінь», а інше для «Ворскли». Угоду підписали з товариством з обмеженою відповідальністю «Глобал Вью».


За інформацією порталу публічних закупівель «ProZorro», очікувана вартість складала – 13 млн грн, проте в результаті торгів вдалося визначити переможця, який запропонував – 8,9 млн грн. Ця сума передбачена на придбання двох комплектів спортивного інвентарю.


За 4,5 млн грн кожна з команд отримає: синтетичну траву, ворота для футболу, футбольну сітку для воріт та проклейку покриття. Згідно з договором роботи мають завершити до кінця вересня 2019 року.


Загалом в торгах взяли участь 9 учасників. Пропозиції від ТОВ «БРІГ» та ТОВ «Майстерфайбр-Україна» відхилили через відсутність зразків та досвіду виконання подібних робіт.


Нагадаємо, що поки триває осучаснення штучного покриття, футболісти «Кременя» проводять свої домашні матчі на стадіоні «Локомотив» у Полтаві.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх