«Кремінь» оформив путівку у Першу лігу перемігши «Гірник» Кривий Ріг

15.05.2019, 18:51 Переглядів: 4 043 Коментарів: 2

Кременчужани стали недосяжними до найближчих переслідувачів

Сьогодні, 15 травня, футболісти «Кременя» перемогли криворізький «Гірник» з рахунком - 2:1. Мінімальна перемога дозволила нашим гравцям оформити путівку у Першу лігу, адже вони стали недосяжними до найближчих переслідувачів.

«Гірник» - «Кремінь» - 1:2 (0:2)

Голи: Григорик 35 (автогол), Сьомка 63 - Черній 42

«Гірник»: Черниш, Сокол (Сьомка, 46), Григорик, Голуб, Фетісов, Нерубенко (Сахнюк, 62), Бука, Яровой, Гвоздевич (Шмат, 62), Сантрапинських (Попчук, 78), Кателін. Запасні: Мелашенко, Бондарєв, Заєць, Гоменко, Прялкін, Погранічний. Головний тренер: Геннадій Приходько

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Серденюк, Ченбай, Вовкодав, Сафонов (Авер'янов), Масалов, Астахов (Піскун, 90+3), Сидоренко, Черній, Локтіонов (Малінвський, 83). Запасні: Олійник, Задерецький, Козлов, Степанчук. Головний тренер: Ігор Столовицький

Дуже активно провів «Гірник» початок матчу. Як повідомляє прес-служба «гірників», хороший момент упустив Гвоздевич, якого відправили на побачення з Котляровим. Ветеран пробивав хитро, але влучив у поперечину. Гості відповіли гостро, але пізніше, коли упустили в штрафний з уваги Чернія. Бомбардир «Кременя» потрапив в сітку воріт із зовнішнього боку.

Перед цим суперники обмінялися перспективними дальніми ударами від Ярового та Масалова. До середини тайму лідер пелотону кілька вирівняв гру, і на 33 хвилині вийшов вперед. Пішла подача з флангу на Чернія, з яким боровся Григорик. Андрій, намагаючись вибити м'яч на кутовий, головою підрізав м'яч у кут власних воріт - 0:1.

Під кінець тайму «гірники» знову пропустили після власної грубої помилки. Обрізка на своїй половині поля, м'яч підхопив Черній, увірвався на швидкості в штрафну і покотив м'яч під Чернишом - 0:2.

У другому таймі господарі пішли вперед виправляти становище. І були дуже близькі як мінімум до того, щоб врятувати одне очко. На 63 хвилині господарі подали кутовий, воротар помилився на виході, а Кателін пробив головою - штанга. На добиванні вдало зіграв Сьомка, забивши свій дебютний гол у футболці гірників - 1:2.

«Гірник» максимально додав, створивши кілька хороших шансів, але піти від поразки не вдалося. У компенсовані хвилини героєм Кривого Рогу міг стати Сьомка, але він не вдарив в дотик, опинившись на дальній штанзі після навісу, й упустив момент. Міг забити після однієї з контратак і «Кремінь», але Черниш блискуче потягнув складний удар Чернія.

Навіть за умови, якщо «Кремінь» не виграє матчі з «Енергією» та «Реал Фармою» ніхто з найближчих переслідувачів не зможе наздогнати кременчужан. Таким чином «Кремінь» стає недосяжним лідером у Другій лізі групи Б та оформлює путівку в Першу лігу.

Будемо сподіватися, що кременчужани опустилися у Другу лігу за золотом й зараз остаточно скажу: “Прощай Друга ліга, а не до побачення”.

Кременчужани на виїзді у Кривому Розі:)

Ось так кременчужани підтримали наших гравців в історичному матчі - повернення у Першу лігу, але цього разу з "золотом".

Головний тренер «Кременя» Ігор Столовицький:

- Матч вийшов дуже непростим як для нас, так і для суперника. Звичайно, ми готувалися до цієї гри. Детально розібрали "Гірник". До речі, вони мені дуже імпонують.

Згуртований колектив: молоді плюс вже пограли в Першій лізі. Знали, що у них хороший вихід з оборони в атаку, вони проводять швидкі атаки.

Сказав хлопцям, що поспішати нам особливо нікуди. Просив футболістів не пропустити першими. А якщо заб'ємо - у суперника з'являться вільні зони, і можна буде щось з цього витягти.

Так воно і вийшло. Забили першими два м'ячі. У перерві сказав, що гра буде непростою, тому що супернику втрачати нічого, вони підуть в атаку великими силами.

Важливо було забити третій м'яч. Може бути, я накаркал, так як говорив про те, якщо "Гірник" заб'є, піде нервозність. Радий, що вистояли.

Хоча у них були непогані моменти, правда, і у нас був шанс, коли воротар виручив після удару Кості Чернія. Хочу привітати Кременчук, всіх уболівальників і наш колектив з виходом у Першу лігу.

«Металург» - «Мир»

9 травня о 17.00 «Кремінь» зіграє останню домашню гру в сезоні. Суперником кременчужан буде новокаховська «Енергія». 25 травня в Одесі підопічні Ігоря Столовицького проведуть заключну гру у Другій лізі. А вже 1 червня «синьо-білі» зустрінуться у Кропивницькому з переможцем групи А. На стадіоні «Зірка» кременчужани виборюватимуть звання чемпіона Другої ліги.

Автор: Альона Душенко Фото: ФК Горняк Джерело відео: ФК Горняк