«Динамо» без шансів покидає Кременчук: ХК «Кременчук» здобуває чергову перемогу

21.11.2018, 20:41 Переглядів: 2 852

Харків'яни все-таки змогли забити шайбу у ворота господарів

Сьогодні, 21 листопада, хокеїсти «Кременчука» провели 5 поспіль домашню гру. Раніше в цьому сезоні кременчужани тричі перемагали харків'ян, які займають 5-е місце в турнірній таблиці. Варто відзначити, що гості провели досить непоганий поєдинок, але переграти «Кременчук» класу не вистачило.

«Кременчук» - «Динамо» - 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)

Шайби: 1:0 Муртіщев (Кисельов, Фурса), 13:12, 2:0 Савченко (Гриценко, Ворона - більш.), 18:31, 2:1 Колядинський (Худяков), 23:33 3:1 Тютченко ( Севрюгин), 43:14, 4:1 Савченко (Ворона, Гриценко), 46:31, 5:1 Грицьких (Тютченко, Красильников - більш.), 56:16, 5:2 Ромащенко (Худяков), 58:42

«Кременчук»: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бєльський, Хрішпенц - Боєвих, Савицький - Горлушко; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Кисельов - Фурса - Муртищєв, Поліщук - Ципнятов - Ефимочкін
«Динамо»: Мамедов (Гурко); Жовнір - Дегтярьов, Матвієнко (А) - Наливайко, Лісін - Шматько, Бабчук; Худяков - Ромащенко (К) - Кобиков, Халин - Максименко (А) - Колядинський, Сиротенко - Скребела - Пойманов

Перед грою призи від Української хокейної Ліги і торговельної марки «Parimatch» отримали три хокеїста ХК «Кременчук»:

• Кращий нападник вересня - Тимур Гриценко
  • Кращий воротар жовтня - Микита Гордюшин
  • Краща закинута шайба в жовтні - Данило Фурса

Нагароди вручав начальник Управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради Олександр Мазур.

Господарі почали гру не бездоганно, проте в другій половині першого періоду все ж відкрили рахунок в матчі - з близької дистанції відзначився Муртищев. А на перерву підопічні Олександра Савицького пішли з більш комфортним рахунком після того, як на 19 хвилині відзначився Савченко, зробив він це в чисельній перевазі.

Другу 20-хвилинку виграли харків'яни, завдяки чому повернули інтригу в матч. Вихід сам на сам реалізував Колядинський. А ось «Кременчук» у другому періоді не зміг збільшити кількість забитих шайб.

Однак в заключному таймі кременчужани забили сповна - три шайби залетіло в ворота голкіпера «Динамо». На самому початку періоду красивими шайбами ??відзначилися Тютченко і Савченко, а за 4 хвилини до кінця Грицьких забив 5 шайбу дальнім кидком в один дотик. Харківська команда знайшла в собі сили скоротити перевагу в рахунку забитою шайбою Ромащенко, який замкнув простріл з флангу.

В іншому, результат досить впевнений вийшов, а гра в цілому вийшла яскравою.

Як Владислав Грицьких заступився за Всеволода Толстушка, який птрапив під жорсткий силовий Кирила Жовніра