Кременчужани без проблем долають «Динамо»

20.10.2018, 16:07 Переглядів: 2 281

Хокеїсти "Кременчука" закріплюються на першій сходинці турнірної таблиці

Сьогодні, 20 жовтня, хокеїсти «Кременчука» у Харкові без проблем розібралися з «Динамо» та закріпилися на першій сходинці турнірної таблиці. Також перемога ХК «Кременчук» дозволила продовжити свою переможну серію до 10 матчів поспіль.

«Динамо» — «Кременчук» — 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)

Шайби: 0:1 Фурса (Зайцев), 12:00; 0:2 Зайцев (більш.), 13:28; 0:3 Поліщук (Красильников, Грицьких), 14:10; 0:4 Красильников (Кривошапкін, Грицьких), 29:47; 0:5 Толстушко (Грицьких — більш.), 37:29; 1:5 Олійник (Лісін), 38:23; 1:6 Савченко (Ворона, — менш.), 41:47; 1:7 Гриценко (Савченко), 12:03
«Динамо»: Гурко (Рижов); Жовнір — Дегтярьов, Лісін — Матвієнко, Бабчук — Наливайко, Шматько — Швоєв; Худяков — Ромащенко — Олійник, Колядинський — Кобиков — Скребела, Халін — Максименко — Сиротенко, Пойманов — Праведний — Гайдамака
«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко — Грицьких, Севрюгин — Бєльський, Горлушко — Боєвих, Савицький — Хрішпенц; Поліщук — Красильников — Кривошапкін, Савченко — Гриценко — Шиманський, Кисельов — Фурса — Зайцев, Муртищєв
Поєдинок команди почали досить рівно, але під кінець двадцятихвилинки кременчужани всього за 2 хвилини і 10 секунд змогли відправити у ворота Владислава Гурка відразу три шайби, чим і визначили результат цієї зустрічі. Відзначитися гольовими балами змогли Данило Фурса, Олексій Зайцев і Богдан Поліщук.

Відповісти на пропущені шайби «динамівці» змогли тільки під кінець другого періоду, коли на два точні кидки від Олексія Красильникова і Всеволода Толстушки, Микита Олійник зміг розпечатати ворота Микити Гордюшина.

У третьому періоді «городяни» тільки затвердили своє лідерство і ще двічі розписалися у воротах супротивника — на цей раз відзначилися Іван Савченко та Тимур Гриценко, встановивши таким чином остаточний рахунок 1:7 на користь команди з Кременчука.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький: «Ми з хлопцями домовилися і намагаємося постійно грати максимально сконцентровано і сьогодні спочатку це вдалося, як ніколи. Продовжуємо працювати над тим, над чим працювали. Сьогодні вийшло дуже добре».

Наступний матч ХК «Кременчук» зіграє вдома проти лідера. 24 жовтня о 18.30 «Кременчук» зіграє з херсонським «Дніпром».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: УХЛ