Величезний робот та «дівчата-кенгуру» відкрили хокейний матч «Кременчук» - «Динамо»

13.10.2018, 16:33 Переглядів: 3 896

Кременчуцькі хокеїсти без проблем розібралися з суперником

13 жовтня хокеїсти «Кременчука» вперше у цьому сезоні зустрілися з харківським «Динамо». Кременчужани в кожному періоді забили по шайбі, матч завершився з рахунком - 3:0.

Перед матчем керівництво клубу «Кременчук» продовжило традицію - дивувати своїх вболівальників неймовірним шоу, а самі хокеїсти своєю грою.

Чарівні дівчата з колективу Kangoo Jumps розігріли присутніх кременчужан, а великий жовтий робот став сюрпризом не лише для малечі, а й дорослих, які досі в соцмережах діляться світлинами з трансформером.

На трибунах льодової арени вперше вболівальник зробив пропозицію своїй коханій. Кристина прийняла пропозицію Олександра:)

Від сюрпризів не відстали й самі хокеїсти «Кременчука», які закинули по шайбі в кожному з періодів. «Кременчук» доклав максимум зусиль продовживши переможну серію до восьми матчів поспіль.

«Кременчук» - МХК «Динамо» 3:0 (1:0; 1:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Зайцев (Кисельов), 15:12. 2:0 Гриценко (Савченко, Ворона), 21:06. 3:0 Кисельов (Горлушко), 46:48.

«Кременчук»: Гордюшин, Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бєльський, Горлушко - Бойових, Савицький; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Кривошапкін - Єфімочкін

«Динамо»: Мамедов, Жовнір - Дегтярьов, Лісін - Матвієнко, Наливайко - Бабчук; Худяков - Ромащенко - Олійник, Колядинський - Кобиков -- Скребела, Халін - Максименко - Сиротенко, Праведний

Господарі з перших хвилин активніше виглядали на майданчику тримаючи в напрузі харків'ян. Першими рахунок відкрили кременчужани: Олексій Зайцев на 16 хвилині прострелив у ворота Мамедова.

В дебюті другого періоду перевагу "городян" подвоїв капітан команди Тимур Гриценко.

Микола Кисельов у заключній двадцятихвилинці поставив крапку в матчі. Найкращий снайпер УХЛ на 47 хвилині закинув свою 12 шайбу.

«Кременчук» всуху обіграв харківський клуб, а голкіпер "городян" Микита Гордюшин оформив перший шат-аут.

Після гри наставник "Кременчука" Олександр Савицький зазначив: "Вийшла наполеглива гра. Ми створили багато моментів, але багато і не реалізували. Однак, зіграли ми непогано. До наступної зустрічі десятого туру готуємося без вихідних. Нічого змінювати не будемо".

Головний тренер "Динамо" Олександр Сеуканд:

- Оцінити важко сьогоднішню гру. Щоб на рівних битися з цією командою, потрібен чоловічий характер. На жаль, не у багатьох на сьогоднішній матч він був. А то, що нуль голів - це не дивно. За два періоди ми кинули аж сім разів. У третьому періоді - шість.

І дуже погано зіграли в обороні. Довелося нашого кращого бомбардира посадити - Олійника. Він уже в середині гри сидів на лавці. Для будь-якого тренера головне перемога. Можна погано грати, але виграти. Сьогодні ми погано грали і не виграли. Це прикро. До невдач можна звикати. Я намагаюся, щоб хлопці не звикали до цього.