«Кремінь» розписав мирову з запорізьким «Металургом»

11.08.2018, 19:55 Переглядів: 3 985

Кременчуцькі футболісти йдуть без поразок

Сьогодні, 11 серпня, футболісти "Кременя" зіграли матч проти запорізького "Металургу". Цього разу кременчужанам знову не вдалося завоювати перемогу, але при цьому "синьо-білі" продовжили серею без поразок, яка триває вже 4 матчі.

«Металург» - «Кремінь» - 1:1

Голи: Сарапій 60 (пен) - Ентін 43

Попередження: Крапивний - Ентін, Ченбай, Вовкодав, Бєлоусов, Черній, Богданов, Степанчук, Серденюк

«Металург»: Варцаба, Пінчук, Матвеєв, Сарапій, Дяченко, Разуваєв (Годін, 75), Крапивний, Ковальчук (Пісоцький, 46), Олійник, Сачко (Кателін, 86), Корнєв (Яровенко, 81). Запасні: Левченко, Зейналов, Лихобабенко. Головний тренер: Олег Таран

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Серденюк, Астахов (Піскун, 88), Сидоренко (Павлик, 53), Бєлоусов (Курелєх, 90), Степанчук (Богданов, 62), Черній (Яцик, 79). Запасні: Олійник, Попов. Головний тренер: Ігор Столовицький

Арбітр: Кошура А.В., асистенти: Онищук В.О., Грушко С.А., Мамчур В.В. Cпостерігач арбітражу/делегат ФФУ Козачук Ю.П.

У першому таймі "Металург" володів територіальною перевагою, намагаючись відібрати очки в лідера, але саме гості відкрили рахунок в матчі. Гол у роздягальню забив Дмитро Ентін, який забив після розіграшу стандарту.

Другий тайм продовжився пресингом обох команд, господарі не планували так легко подарувати перемогу кременчужанам. Перший раз після розіграшу стандарту за "Кремінь" зіграла штанга, але за кілька хвилин запорожці зрівняли рахунок - 1:1.

Серія жовтих карток (8 шт) для однієї команди, вилучення головного тренера "Кременя" Ігоря Столовицького та спірні рішення судді внесли свої корективи в гру.

Після гри автор голу кременчужан Дмитро Ентін підтвердив "Телеграфу", що комбінація зі стандарту після якої він забив гол у ворота суперника є відпрацьованою на тренуваннях:

Так це награна комбінація, ми багато часу приділяємо стандартним положенням на тренуваннях і це приносить свої плоди. Що стосується другого тайму, то не зовсім було зрозуміло суддівство і його рішення, - додав Дмитро.

Тренер "Кременя" Сергій Свистун повідомив , що попри велику кількість жовтих карток, перебору ще в жодного гравця Кременя немає, тому на домашню гру всі гравці будуть в строю.

- Хлопці молодці витримали, була в них хороша самовіддача. Перший тайм виконали завдання - створили пресинг у середній зоні. Так, були помилки, буде над чим працювати. У Запоріжжі хороша команда, але рахунок не зовсім по грі, - підсумував Сергій Свистун.

«Кремінь» - «Нікополь»

Наступний матч «Кремінь» зіграє вже вдома проти «Нікополя». Матч відбудеться у суботу 18 серпня о 17.00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Металург" Джерело відео: МФК "Металург"