Хокеїста «Кременчука» дискваліфкували за удар суперника ногою

9.03.2018, 12:23 Просмотров: 1 762

  

Гліб Кривошапкін не зможе допомогти команді у матчі з "Білим Барсом" 

Хокеїста "Кременчука" Гліба Кривошапкіна дискваліфікували рішенням Спортивно-дисциплінарного комітету. Відповідно до регламенту змагань і на підставі протоколу матчу і рапорту головного судді за удар суперника ногою у матчі «Вовки» - «Кременчук» (3:5), який відбувся 5 березня, гравець «Кременчука» Кривошапкін Гліб покараний матч-штрафом. 


Керуючись Дисциплінарним регламентом змагань, Спортивно-дисциплінарний комітет повідомляє про застосування до гравця Гліба Кривошапкіна обов'язкову дискваліфікацію на 1 гру і додаткову дискваліфікацію на 1 гру, відповідно до п. 4.6. Порядку визначення покарань Дисциплінарного регламенту.За атаку суперника в область голови в цьому ж матчі, і нанесення травми внаслідок удару, гравець команди «Вовки» Олексій Черемнов покараний матч-штрафом, відповідно до Правила 124.III.


Керуючись Дисциплінарним регламентом змагань, Спортивно-дисциплінарний комітет повідомляє про застосування до гравця Олексія Черемнова обов'язкової дискваліфікації на 3 гри і додаткової дискваліфікації на 1 гру, відповідно до п. 4.9. Порядку визначення покарань Дисциплінарного регламенту. З огляду на те, що команда «Вовки» завершила виступи в поточному сезоні, дискваліфікація гравця Олексія Черемнова переноситься на наступний сезон.


Нагадаємо, що сьогодні 9 березня, ХК "Кременчук" зіграє на виїзді з "Білими Барсами". Початок матчу о 18.00.

Автор: Альона Душенко Источник видео: УХЛ
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх