Хокейний клуб «Кременчук» двічі переміг «Рапід»

17.10.2015, 13:02 Переглядів: 1 929

Кременчуцька команда закинула 23 шайби

15-16 жовтня «Кременчук» у Києві переміг столичний «Рапід». У перший день зустрічі підопічні Дмитра Підгурського здобули перемогу з рахунком – 1:9. Наступного дня «помаранчеві» перемогли – 1:14.

У 20-й день народження Антон Бойков відкрив рахунок у зустрічі, а у третьому періоді суттєво поповнив свій бомбардирський доробок, зробивши хет-трик. До речі, саме Антону вдалося перервати рекордну серію національного чемпіонату із 11 нереалізованих штрафних кидків.

Власно долю було вирішено ще у стартовій 20-хвилинці, коли у воротах господарів побувало п’ять шайб.

«Рапід» – ХК «Кременчук» – 1:14 (0:5; 0:1; 1:8)

Судді: О. Говорун, А. Перетятько, І. Хохлов

"Рапід": О. Хонін (Мандрикін, 10:46). І. Романенко – Савчук, Маслов – Ровінець, Борисов – Марченко, Ніженський. Мадера – Геращенко – Єловіков, Шапіро – Черніченко – Макоревич, Вербенко – М. Дворник – Коржилецький, Севастьянов, Вал. Андрєєв.

"Кременчук": Єлісеєв. В. Романенко – Муль, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Піддубний. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Комарніцкіс – Т. Гриценко – Петранговський.

Голи: 0:1. Бойков (1:17), 0:2. Коренчук (Муль, Лисак, 4:01), 0:3. Петранговський (Комарніцкіс, Т. Гриценко, 8:01), 0:4. Коренчук (Карпенко, Лисак, 8:19), 0:5. Т. Гриценко (Петранговський, Комарніцкіс, 13:10), 0:6. Чернишенко (Янішевський, Підгурський, 30:40), 1:6. Геращенко (Мадера, Єловіков, 44:00), 1:7. Коренчук (Карпенко, Лисак, 45:52 – більш.), 1:8. Луговий (Костюк, 48:16 – менш.), 1:9. Піддубний (Т. Гриценко, Петранговський, 49:41 – менш.), 1:10. Бойков (Луговий, Костюк, 51:50), 1:11. Підгурський (Янішевський, Варивода, 55:34), 1:12. Петранговський (Т. Гриценко, Бойков, 55:57), 1:13. Бойков (57:47 – штрафний кидок), 1:14. Лисак (Карпенко, Коренчук, 59:15).

Головний тренер ХК «Кременчук» Дмитро Підгурський прокоментував перемогу своєї команди над столичним «Рапідом»:

- Складно коментувати поєдинок, коли він закінчується з таким рахунком ... Перший період провели добре, після другого додали і довели рахунок до розгромного.

Дякую, нашим уболівальникам, які приїхали і підтримали нас. З ними грати команді набагато приємніше.

- Кого виділете сьогодні у команді?

- Авторів двох хет-триків - Антона Бойкова і Іллю Коренчука.

- Наступні поєдинки «Кременчук» проведе у Харкові проти «Витязя». Що скажете з цього приводу?

- Легкою прогулянка не вийде. Їдемо готуватися до Кременчука, після чого вирушимо до Харкова, де нас чекає досвідчений суперник. Ці ігри і покажуть в якій ми зараз формі.