Квітневі гроші – в травневий аванс

8.04.2005, 10:04 Просмотров: 1 971
На підвищені зарплати не вистачає коштів
6 млн. 241 тис. гривень отримав Кременчук після перегляду держбюджету. Заступниця начальника фінансового управління міськвиконкому Тетяна Тетьоркіна каже, що цього ледве вистачить на виплату 30-40% зарплати бюджетникам.

На підвищені зарплати не вистачає коштів
6 млн. 241 тис. гривень отримав Кременчук після перегляду держбюджету. Заступниця начальника фінансового управління міськвиконкому Тетяна Тетьоркіна каже, що цього ледве вистачить на виплату 30-40% зарплати бюджетникам. Додатковий фінансовий ресурс та нерозподілений резерв, на який власне розраховували у міськфінвідділі, виявився удвічі меншим, ніж на початку року. “За таких обставин,- каже Тетяна Василівна,- можливо, доведеться запроваджувати заходи з економії коштів”. Це і скорочення штату, і відпустки без утримання, і неповні ставки, й інші непопулярні заходи.
До того ж не відомо, коли доведеться отримати підвищену зарплату. Хоча термін першого етапу підвищення (на 10,7%) настав 1 квітня, ще немає галузевих наказів. Як відомо, бухгалтерія почне перерахунок лише після того, як отримає накази. У фінвідділі сподіваються, що це станеться хоча б на початку травня. Тобто оті 10,7% люди, можливо, отримають у травневий аванс. Це найоптимістичніші прогнози. Потім буде ще два етапи. Загальне триетапне підвищення зарплати становить 24,7%. Цікаво, що урядом задекларована інша цифра – 57%. І Законом про бюджет саме під це підвищення закладено близько 1,5 млрд.грн. Вони надійдуть, коли буде завершено розробку тарифної сітки. Знову ж таки, у фінвідділі лише сподіваються, що це станеться протягом року. Минулий уряд розробляв тарифи з 2002 року… 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх