Пиріжки “приберуть” з Придніпровського ринку

1.12.2005, 13:12 Просмотров: 1 669
Головний санітарний лікар міста, Віктор Акімов, має намір припинити торгівлю продовольчими товарами на  алеї, що веде до Придніпровського ринку. “Зараз там продають переважно пиріжки та харчові продукти. Багато хто торгує незаконно. Порушуються санітарні норми, умови виробництва.

Головний санітарний лікар міста, Віктор Акімов, має намір припинити торгівлю продовольчими товарами на  алеї, що веде до Придніпровського ринку. “Зараз там продають переважно пиріжки та харчові продукти. Багато хто торгує незаконно. Порушуються санітарні норми, умови виробництва. Цього тижня ми проведемо обстеження аби виявити порушників. Рішення маємо винести за кілька днів після перевірки”, – каже Віктор Акімов.
Нагадаємо, у планах керівництва Придніпровського ринку розростися аж до міського Палацу культури. Головний санітарний лікар міста каже, що швидше за все, на цій території дозволять продавати лише непродовольчі товари. Куди переселятимуть інших торговців, поки що невідомо. Віктор Акімов каже, що не буде проти продажу “пиріжків” у іншому місці, якщо умови роботи там відповідатимуть санітарним вимогам 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх