2 липня — День податківця

2.07.2011, 11:35 Просмотров: 4 344
За 5 місяців 2011 року Кременчуцькою ОДПІ забезпечено надходжень по податках і зборах до бюджетів усіх рівнів у сумі 3 млрд.752,5 млн. грн., що на 32% перевищує відповідний показник минулого року.

2 липня податківці відзначають своє професійне свято – День працівника державної податкової служби України.

Історія податкової служби України веде свій відлік з 1 липня 1990 року (коли постановою Ради Міністрів Української РСР “Про створення державної податкової служби Української РСР” було регламентовано створення державної податкової служби в системі Міністерства фінансів УРСР).

З підписанням Президентом України у 1996 році Указу “Про утворення Державної податкової адміністрації України та місцевих державних податкових адміністрацій” податкова служба фактично набула свого організаційного та структурного визначення, стала самостійною державною структурою.

За 21 рік діяльності податкової служби податкова інспекція у Кременчуці декілька разів змінювала свою назву та регіон обслуговування. На сьогодні Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція контролює м. Кременчук, Комсомольськ, Кременчуцький, Глобинський, Кобеляцький та Козельщинський райони.

Загалом на обліку перебуває 8080 суб’ктів господарської діяльності – юридичних осіб та 23885 приватних підприємців.

Податкова служба це одна з ключових ланок, що забезпечує стабільне функціонування фінансової системи держави. Отже, і завдання, які постають сьогодні перед податківцями потребують максимум зусиль для їх ефективного і якісного виконання.

З кожним роком спостерігається тенденція збільшення надходжень податків до бюджетів усіх рівнів. Не зважаючи на складні економічні умови, завдання по наповненню бюджетів виконуються в повному обсязі.

Так, за 5 місяців 2011 року Кременчуцькою ОДПІ забезпечено надходжень по податках і зборах до бюджетів усіх рівнів у сумі 3 млрд.752,5 млн. грн., що на 32% перевищує відповідний показник минулого року. Отже, бюджет додатково отримав 1 млрд.195,2 млн. грн.

До Державного бюджету платниками Кременчуцької ОДПІ сплачено 3 млрд. 336,8 млн. грн., що у 3,1 рази більше відповідного періоду минулого року.

Зростають надходження і до місцевих бюджетів. Так, за 5 місяців поточного року до місцевих бюджетів надійшло майже 416 млн. грн., в порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 128 млн. грн.

Неможливо було б досягти таких високих результатів без сумлінності переважної більшості платників податків, які поєднують успішну підприємницьку діяльність з високою податковою культурою. Адже, відомо, що партнерські стосунки завжди є запорукою успіху.

За цифрами стоїть сумлінна і наполеглива праця колективу Кременчуцької ОДПІ, близько 81% якого складають жінки, які з повагою ставляться до платників податків, забезпечують максимальний рівень сервісу спілкування, що безпосередньо впливає на своєчасну та повну сплату податків. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх