Опитування: Чи порушувалися ваші конституційні права?

28.06.2011, 16:00 Просмотров: 1 686
Кілька кременчужан, до яких звертався «ТелеграфЪ» із запитанням, зізналися, що погано обізнані в своїх конституційних правах..

Опитування проводилося сьогодні, 28 червня, на День Конституції України. Кілька кременчужан, до яких звертався «ТелеграфЪ» із запитанням, зізналися, що погано обізнані в своїх конституційних правах.

Михайло, системний адміністратор:

- Звичайно, порушувалися. Взяти хоча б право на безплатну медицину. Навіть коли приходиш у лікарню здавати аналіз крові, так треба з собою вату нести або ще щось. І коли спілкуєшся з державними службами, відчуваєш погане ставлення до себе. Корупція всюди!

Сергій, сантехнік:

- Не порушувалися. Я живу в Україні, все класно. Наша країна - «бомба», а Кременчук — взагалі клас. Для мене краще цієї країни нічого немає. Україна — це сила, я патріот.

Володимир Миколайович, пенсіонер:

- Я людина віруюча. Тут буде скорбота, а краще життя буде на небесах. Ми молимося за наш уряд, щоб Бог їм дав страх Божий, терпіння і мудрість Божу.  Справедливості немає у цьому світі. І Тільки Бог може примусити уряд справедливо вчиняти з народом, а більше ніхто, ми тільки можемо просити його навести лад.

Юля, працююча студентка:

- Я не дозволяла порушувати свої права. Я їх добре знаю і намагаюся робити так, щоб нічого не призводило до порушення моїх прав. Наприклад, колись ми з компанією в студентські роки сиділи з друзями у парку, пили пиво (тоді це не заборонялося).    Міліція хотіла нас забрати, але ми не порушували громадський порядок і заявили про це. Нас не забрали.

Тетяна Іванівна, вчитель на пенсії:

- У 90-ті роки порушувалися конституційні права на оплату праці всіх учителів: по 4 місяці не отримували зарплату. Відпускних теж не отримували. А ще я так скажу: при нашій Конституції всі права у верхівки, а в нас — лише обов’язки. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх