Мерія Кременчука пропонує депутатам на сесії 5 липня знизити ставки орендної плати на землю для ринків і автозаправок міста

28.06.2011, 12:38 Просмотров: 1 622
Влада Кременчука вирішила зробити знижку у вартості землі міста. На кілька мільйонів. Не для всіх. За дивним збігом обставин, таке щастя звалилось на найбагатші в місті структури, так чи інакше пов’язані з владою – на ринки та АЗС.

Мерія Кременчука пропонує депутатам на сесії 5 липня знизити ставки орендної плати на землю для ринків і автозаправок міста. Як повідомляє міський інформаційний сайт ’’Репортер’’, на найближчу сесію міськради – на 5 липня 2011 року – виноситься питання, назва якого навряд чи повідомить рядовому кременчужанину, що бюджет міста хочу зменшити на кілька мільйонів. Проект рішення називається так: «Внесення змін до деяких рішень міської ради». Та й самі пункти рішення нічого пересічному громадянину не роз’яснять. Наприклад, як ви гадаєте, що зміниться для міста, якщо кілька АЗС, що належать фірмі “МІС» платитимуть за землю не 10% грошової вартості оцінки землі, а 5?

Читайте матеріал повністю тут: Репортер 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх