Депутати даватимуть “добро”

27.10.2005, 18:10 Просмотров: 1 009
Третього листопада о 10-й ранку в міськвиконкомі має розпочатись сесія міської ради. Народні обранці планують розглянути 56 питань. Серед них – бюджетні, земельні та будівельні питання. Міська рада має погодити будівництво спортивно-розважального комплексу на території парку “Комсомольський"; кафе, тенісного корту, адмінбудинку, розважально-торговельного комплексу в парку МЮДа; церкви на першому Занасипу; багатоповерхівки біля площі Перемоги; фізкультурно-оздоровчого комплексу та пляжної зони в районі річки Сухий Кагамлик та інше.

Третього листопада о 10-й ранку в міськвиконкомі має розпочатись сесія міської ради. Народні обранці планують розглянути 56 питань. Серед них – бюджетні, земельні та будівельні питання. Міська рада має погодити будівництво спортивно-розважального комплексу на території парку “Комсомольський'; кафе, тенісного корту, адмінбудинку, розважально-торговельного комплексу в парку МЮДа; церкви на першому Занасипу; багатоповерхівки біля площі Перемоги; фізкультурно-оздоровчого комплексу та пляжної зони в районі річки Сухий Кагамлик та інше.
Крім того, депутати мають створити комунальне підприємство “Флора”, затвердити положення про управління освіти міськвиконкому та програму реконструкції будинків для малих сімей та гуртожитків на 2006-2015 роки. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх