У Кременчуці влада хоче облагородити стихійні зони відпочинку

13.05.2011, 12:03 Просмотров: 1 950
Будувати спорткомплекс, що у сквері біля зупинки «Вулиця Андрія Ковальова» міська влада не дозволить, а на саму зону відпочинку поруч із річкою Сухий Кагамлик чекає оновлення..
Зараз так виглядає озеро на Третьому Занасипі

Будувати спорткомплекс, що у сквері біля зупинки «Вулиця Андрія Ковальова» міська влада не дозволить, а на саму зону відпочинку поруч із річкою Сухий Кагамлик чекає оновлення. Обладнати зону відпочинку мерія хоче і біля озера на території колишніх артскладів, а на Третьому Занасипі планують розчистити для купання озеро. Центральний пляж Кременчука обіцяють привести до ладу вже до першого червня.

Будівництво спортивного комплексу біля річки Сухий Кагамлик в районі зупинки «Вулиця Андрія Ковальова» набирає скандальних обертів. Спочатку проти будівлі в зоні масового стихійного відпочинку кременчужан виступила міська СЕС, а згодом своє слово сказала і мерія. 

– Позиція влади – будівництва там бути не повинно. Я вважаю, що там повинна бути зона відпочинку без подібних будівель. Там потрібно все облагородити, а не забудовувати, – заявив журналістам перший віце-мер Андрій Погрібний. 

Що значить «облагородити» він пояснювати не став, але сказав, що, безумовно, там мають бути створені умови для належного відпочинку мешканців мікрорайону і він над цим ретельно попрацює.

Непроти Андрій Погрібний створити гарні умови для відпочинку і біля озера на території колишніх артскладів.

– Я днями вперше там побував. Там гарне місце. Я і своїм дітям сказав – там можна відпочивати...,  – каже віце-мер.

Щоправда, знову поки не ясно коли і хто має зайнятися конкретною роботою з облагороджування озера. Поки туди кременчужани потрапляють через діри в парканах. Але, схоже, це першого віце-мера не лякає. Він каже, що на цю територію таки дійсно можна пройти не через контрольно-пропускний пункт, а з іншого боку. Коли біля озера буде офіційна зона відпочинку, то прохід буде вільний.

А ось ще з однією зоною відпочинку пан Погрібний точно знає що зробити. Знаходиться вона  на Третьому Занасипі. Там розташоване озеро (пожежна водойма лісгоспу – ред.). Саме його влада планує розчистити для купання, а навколо – облаштувати територію. 

Голова Крюківського райвиконкому Андрій Коваленко каже, що сім років тому озеро повністю розчистили і два роки утримували його в належному стані, проте пізніше відпочивальники все засмітили.

– Нам, районній владі, спільно з депутатами та керівництвом заводу ЗБШ треба його розчистити і зробити навколо гарне місце відпочинку, – дав установку чиновникам пан Погрібний.

Він також розповів, що на Третьому Занасипі живе близько 80% працівників ЗБШ, тому він поспілкується з керівництвом підприємства, яке має найближчим часом надати допомогу у створенні культурної зони відпочинку в мікрорайоні.

А вже до першого червня влада планує привести до ладу Центральний пляж.

– Почистимо там пісок, обстежимо дно, відкриємо туалет, пофарбуємо роздягальні та навіси, – запевнив начальник УЖКГ Олександр Любенко.

Він також додає, що дно водойм біля місць відпочинку до першого червня також обстежать в районі бару «Поплавок» (Раківка), пляжу в парку Воїнів-інтернаціоналістів (Молодіжний), на Кагамлику за четвертою поліклінікою та на намитій косі навпроти центральної алеї Придніпровського парку. 

– Можливо, цього року зробимо обстеження дна і створимо стаціонарний пост рятівників на Першому Занасипі, біля бару «Афіни», – поділився планами пан Любенко і ще раз нагадав, що офіційно пляжний сезон в місті стартує з першого дня літа.

’’Кременчугский ТелеграфЪ’’, №19 от 12 мая 2011 года 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх