Чи святкуватимуть кременчужани Перше травня і як?

30.04.2011, 08:30 Просмотров: 1 929
Опитування.

Ольга,  28 років: 

– Свято 1 Травня це добре, але люди нині живуть у такому достатку, що я сумніваюся в тому, що всі його святкуватимуть. М’ясний салат приготувати дешевше, ніж овочевий. У нас в родині прийнято збиратися по-сімейному та 1 Травня відзначати шашличками, салатиками. Але в цьому році померла дорога нам людина, і ми не святкуватимемо, а зберемося її поминати.

Іван Григорович, 79 років:

– Я не святкуватиму. Свято якесь «перевернуте». Я виховувався в іншому світі. Ходив у лікарню безплатно, отримував ліки по невисокій ціні. А зараз треба півпенсії віднести. Отакий і Першотравень. Раніше, при радянській владі, я святкував. А зараз, при Юльці, чого його святкувать? Задоволені зараз ті, хто накрав грошей у нас, пенсіонерів.

Наталя, 34 роки:

– Святкуватиму на городі. День солідарності трудящих відзначу трудом. А після городу, може, буде травневий шашлик. Та спочатку треба працю завершити. На демонстрацію не піду.

Микита, 17 років

– Обов’язково будемо святкувати. Підемо гуляти містом з дівчатами, відпочиватимемо. Працювати не будемо. Може, підемо на демонстрацію, подивимося, що там таке.

Жанна, 48 років:

–  Не так, як раніше, але святкуватиму. Зберемося разом: діти, онуки, навідаємо стареньку бабусю. На демонстрацію не піду: діти не ходять, та й ми не ходимо, щоб не відриватися від сім’ї. Багато хто з молоді не розуміє, що це за свято, та й пояснювати немає сенсу. І краще створити власне сімейне свято.

Чи збираєтеся Ви святкувати Першотравень, та як саме, пишіть в коментарях. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх