Мер Кременчука Бабаєв минулоріч заробив більше, ніж прем’єр Азаров

26.04.2011, 07:59 Просмотров: 3 877
Які статки мають мер та його заступники.

За минулий, 2010 рік, мер міста Олег Бабаєв, заробив більше, ніж півмільйона гривень. Такі дані наведені у його декларації. Вочевидь увесь свій чесно зароблений річний заробіток мер витратив на ремонт свого кабінету у мерії – адже ремонтні роботи, за словами самого ж мера, затягнули на півмільйона гривень. 

У декларації зазначається, що  левова частка доходу за минулий рік –  кошти, отримані по дивідентах, процентах чи роялті. Раніше сам мер розповідав, що має спільний бізнес із олігархом Костянтином Жеваго. 

Заробітна плата, хоч і не складає основне джерело прибутків за минулий рік, все ж таки доволі непогана – мандат народного депутата «приносив» пану Бабаєву у середньому по 15 тис грн на місяць. 

Утримує родину пан мер самостійно – у графі члени родини вписана лише молодша донька Ганна, дружина не значиться. 

А от скільки коштів на особистих рахунках пана Бабаєва, у декларації не зазначено – ці дані він надав минулоріч, і станом на січень 2009 року  сума складала 2,7 млн грн. 

До речі, доходи пана Бабаєва за минулий рік утричі більші, ніж доходи губернатора Полтавщини Олександра Удовіченка, і навіть більші, ніж у прем’єр-міністра країни. 

Бізнесмени, що пішли на менші хліба

Кращий бізнесмен з команди нового мера – його перший заступник Андрій Погрібний, який завдяки підприємницькій діяльності заробив у 2010 році близько півмільйона гривень. Мабуть, важке це було рішення – піти з підприємців у чиновники, на набагато скромнішу зарплатню. Бізнесом займався і віце-мер Микола Воловик, за рік отримав 93 тисячі гривень. Також він отримував зарплатню – працював заступником на автоскладальному заводі. Дружини пана Погрібного та пана Воловика, судячи з декларацій, не отримують жодного прибутку. 

Живуть на одну зарплатню

На одну зарплату живе віце-мер Володимир Тараторін, що навесні минулого року приїхав до нас із Криму. Те саме стосується і керуючого справами міськвиконкому Миколи Бугаєнка.  Допомагають їм дружини – вони також заробляють гроші для сім’ї. На зарплату держслужбовця утримує себе та дружину секретар міськради Василь Івко. 

На одній зарплаті 2010 рік просидів і Валерій  Медведовський, що очолював міськводоканал. Навіть матдопомоги, як інші віце-мери, він не отримав. Судячи з декларації, його зарплатня на водоканалі у середньому складала понад 12 тис грн. Отримував лише зарплату та матдопомогу й віце-мер Віталій Малецький, який раніше очолював центр соціальних служб для молоді. 

Віце-мер Тетяна Неіленко  минулого року до зарплати отримала ще й гонорар за наукову, викладацьку  роботу, щоправда, він склав лише 700 грн. 

А от найбіднішим серед усіх віце-мерів виявився Віктор Калашник, який керував фірмою, що свого часу зводила «Макдональдс». Згідно із декларацією, будівельний бізнес минулоріч був дуже невигідний – пан Калашник за рік заробив трохи більше 20 тис грн. Основними ж годувальниками родини були інші члени сім’ї: дружина та син. Адже сукупний дохід сімейства Калашників склав понад 300 тис грн за рік.

. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх