Школа залишилась без опалення

20.10.2005, 18:10 Просмотров: 1 067
Школа №29 до Нового року може залишитися без тепла. Раніше теплопостачанням школи займалося підприємство “Техтрансмаш”. Проте, через фінансові негаразди, “Техтрансмаш” не може цього року забезпечити теплом ні себе, ні школу №29. “22 вересня “Техтрансмаш” поставило Крюківський виконком перед фактом, що не зможе запустити свою котельню, – каже заступник голови Крюківського райвиконкому Галина Пилипенко.

Школа №29 до Нового року може залишитися без тепла. Раніше теплопостачанням школи займалося підприємство “Техтрансмаш”. Проте, через фінансові негаразди, “Техтрансмаш” не може цього року забезпечити теплом ні себе, ні школу №29. “22 вересня “Техтрансмаш” поставило Крюківський виконком перед фактом, що не зможе запустити свою котельню, – каже заступник голови Крюківського райвиконкому Галина Пилипенко. – За борги це підприємство відключили від тепла”.
Влада району грошей на будівництво окремої котельні немає, тому 120 тисяч гривень виділив міськвиконком. Будівництво триватиме до Нового року.  Зараз в школі навчається близько 220 дітей. Дирекція школи каже, що якщо в приміщенні буде холодно, діти вчитимуться у другу зміну в приміщенні шостого ліцею. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх