У Липовому планують відновити пост ДАІ

13.10.2005, 16:10 Просмотров: 1 587
На автошляхах України будуть частково відновлені колишні пости Державтоінспекції. Про це заявив на засіданні парламенту у вівторок міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. При цьому міністр зазначив: "Я останнім часом починаю переосмислювати цю ситуацію". Як відомо, раніше міністр виступав за ліквідацію всіх постів ДАІ на автошляхах.

На автошляхах України будуть частково відновлені колишні пости Державтоінспекції. Про це заявив на засіданні парламенту у вівторок міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. При цьому міністр зазначив: 'Я останнім часом починаю переосмислювати цю ситуацію'. Як відомо, раніше міністр виступав за ліквідацію всіх постів ДАІ на автошляхах. Він також зазначив, що будуть відновлені ключові стаціонарні пункти, де працюватимуть співробітники новоствореної дорожньої міліції.
За його словами, ці пункти використовуватимуться виключно 'для операцій з перехоплення або перевірки угону'. Пости не використовуватимуть для масової зупинки автомобілістів за перевищення швидкості.
У міському відділі ДАІ нам повідомили, що згідно з останніми вказівками, вже незабаром може поновити роботу пост ДАІ в Липовому. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх