Дітям допомогли повірити в себе

25.03.2011, 12:33 Просмотров: 1 566
Щорічна спартакіада для дітей з обмеженими можливостями відбулася у Кременчуці за сприяння благодійного фонду «Джерело Дніпра». Це перша сходинка до всеукраїнського етапу легкоатлетичних змагань..
Фото: Дмитрий Бабец

18 березня близько 40 юних спортсменів з Кременчука та Кременчуцького району, Комсомольська, Полтави, Сум взяли участь у першому етапі спартакіади для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе». Вони змагалися з чотирьох видів легкої атлетики: біг на 50 та на 200 метрів, стрибки у довжину з місця і з розбігу. Завзятості та сили волі юним спортсменам не позичати, і всі учасники змагань довели, що хвороба – не перешкода для активного життя. Тож переможцями цих змагань можуть вважатися всі учасники. І навіть ті, хто не виборов перших місць, все одно отримали заохочувальні призи від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». До речі, саме з турніру в рамках спартакіади «Повір у себе» в 2004 році почалася робота фонду. І тепер цей перший етап спартакіади «Повір у себе»  став традиційним заходом: щороку змагання проводяться на приз Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина. 

– Фонд підтримував і підтримуватиме людей з обмеженими можливостями, прагнучи того, щоб вони мали умови не лише для відпочинку, але й для освіти, професійного росту, занять спортом. Велику повагу викликає ваша активна громадська позиція, вміння проявити себе в житті суспільства та в спорті, – сказано у вітальному слові Володимира Матицина до спортсменів.

Він побажав їм особистих досягнень та перемог. 

Як підкреслила Ірина Зикова, тренер з легкої атлетики  об’єднання «Інваспорт», турнір у Кременчуці має дуже велике значення.

– Це перший, відбірковий етап, і без спонсорської допомоги ми не могли б провести таких змагань у місті, – розповідає вона. – Мета турніру – виявлення тих, хто продовжить боротьбу за почесний титул переможця спартакіади «Повір у себе». Найкращі  спортсмени будуть змагатися на обласному етапі  спартакіади у Полтаві. А переможці обласних змагань поїдуть у Євпаторію, у центр паралімпійської підготовки на фінал спартакіади. Потенціал нашого об’єднання «Інваспорт» дуже великий. Полтавщина традиційно показує перший або другий результати. 

Ірина Зикова назвала кращих спортсменів-кременчужан, які зможуть боротися за перемогу. Так, Владислав Касюк у свої неповні 15 років є чемпіоном України серед інвалідів-дорослих. Наталя Кобзар теж змагалася на рівних з дорослими спортсменами на чемпіонаті України. Лейла Куровська у молодшій віковій групі торік була визнана найкращою спортсменкою спартакіади «Повір у себе». Неодноразовим переможцем спартакіади є й Люборець Богдан.

Фото: Дмитрий Бабец

.

. 
Автор: ermakova
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх