Кременчуцьких перукарів та стоматологів налякала податкова

11.02.2011, 09:24 Просмотров: 3 631
Частина перукарень та стоматкабінетів, а також підприємців на ринках минулого тижня не працювали – боялись перевірок.

Минулого тижня потрапити до перукаря чи стоматолога у Кременчуці було проблематично – частина стоматкабінетів та перукарень виявились зачиненими. У податковій кажуть – масових перевірок не робили. 

– Мій хлопець хотів постригтися, – каже кременчужанка Катерина. – Приїхали минулого вівторка до перукарні, куди він постійно ходить, а на ній вивіска – «зачинено». Було дуже дивно, що вони зачинились о 16-й годині. Ми трохи постояли, коли двері відчиняються. Дівчина запитує, що ми хотіли. Відповіли, що зробити зачіску. Вона нас впустила, зачинила за нами двері. Дивлюсь, у середині жінки у темряві сидять. Світло включили (жалюзі все одно зачинені),  зачіску зробили. Від перукарів я дізналась, що багато салонів приймають клієнтів таким чином, бо податкова проводить перевірку таких закладів.

Така сама ситуація склалася і з стоматкабінетами – наприкінці минулого тижня обійшли їх кілька, однак знову побачили таблички «зачинено» та завішені жалюзі. Проте вже на початку цього тижня заклади відчинились. На питання, що ж сталось, стоматологи відповідали загадковими посмішками. Один стоматкабінет взагалі здався нам дещо втаємниченим. Ми подзвонили у двері, проте відчиняти нам не поспішали. Якби не чоловік, що перед нами вийшов із закладу, подумали б, що зачинено. Адже крізь вікна не видно, що відбувається всередині. Через кілька хвилин двері таки відчинились – регістратор, біля якої розташований монітор, на котрому видно, що відбувається на  вулиці, запитала, чи ми тут уперше. На питання, чому все було зачинено кілька днів тому, відповіла – бувають катаклізми... 

А от власник перукарні Ірина каже – не все було так страшно, як про це розповідають:

– У когось була планова перевірка. Він про це сказав по телефону колезі – і пішло-поїхало, розлетілися чутки про масові перевірки, заклади почали зачинятися. Врешті-решт, вже розповідали про два міфічні автобуси з інспекторами податкової, які їздять кілька днів Кременчуком – у одному сидять інспектори з Києва, у іншому з Полтави. 

Саме через ці чутки не працювала і частина підприємців на міських промислових ринках.

Кременчуцька податкова масових перевірок не проводила

Із питанням, чи дійсно податкові інспектори перевіряли минулого тижня перукарні та стоматологічні кабінети міста, ми звернулись до самих податківців: 

– Масових рейдів про відпрацювання перукарень та стоматологічних кабінетів Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція не проводила. Від кого «йдуть» такі чутки – незрозуміло, – кажуть у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Кременчуцької ОДПІ.

У податковій додають – про проведення планової перевірки підприємця зобов’язані повідомити за 10 днів до її початку. Про здійснення позапланової або фактичної перевірки – попередніх повідомлень законодавством не передбачено. До речі, під час перевірки підприємцю не зайвим було б уважно роздивитися посвідчення перевіряючого (ПІБ, яким органом воно видане), наказ та направлення на проведення позапланової (фактичної) перевірки, підкреслюють податківці.

ПЕРЕВІРЯЄМО ЧУТКИ

• Містом почали ширитися чутки, що після перевірок жінка-підприємець покінчила життя самогубством. Їй, нібито, виписали штраф у кілька мільйонів. Проте у міськуправлінні міліції кажуть – таких суїцидів вони не реєстрували.

• Ще у Кременчуці подейкують, що на ринках майже не працюють підприємці. Побувавши на кількох ринках ми побачили, що відсутня лише незначна кількість продавців, які торгують промтоварами. Поміж тим торговці нам розповіли, буває таке, що ринком ширяться чутки, що прийшли податківці, і тоді майже кожен другий продавець зачиняє свій павільйон.

Бажаючих ліквідуватися стало більше

Після прийняття податкового кодексу підприємці почали закривати свій бізнес. Так, за даними юркомпанії, у січні клієнтів, яким знадобилися послуги з ліквідації підприємства, стало на 20% більше, зачиняються переважно СПДшники. 
Автор: nikolaeva
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх