Чиї інтереси лобіюють мер та його команда?

21.01.2011, 15:12 Просмотров: 3 090
Як «совають» управління Пенсійного фонду Автозаводського району.

Обіцяний міською владою переїзд управління Пенсійного фонду Автозаводського району  все ще не відбувся. Нагадаємо, нині пенсіонери Автозаводського району ходять на проспект Полтавський, у приміщення колишньої трикотажної фабрики, куди переїхав фонд з вулиці Київської. І хоча міській владі фонд не підпорядковується, мер, його команда і голова Автозаводської райради та виконкому Володимир Коваленко наполягають на новому переїзді. Говорять звичайно ж, про інтереси пенсіонерів – що їм незручно ходити не проспект Полтавський.  І як альтернативу пропонують інше приміщення, що належить ХК «АвтоКрАЗ» – колишній дитсадок на вулиці Вадима Бойка. Начальника управління Пенсійного фонду Автозаводського району  Олександра Мудрого  регулярно викликають «на килим» у міськвиконком, проте він опирається переїзду. 

 

– Все упирається у те, що мені самому треба їхати до голови Пенсійного фонду України пана Зайчука та вирішувати це питання. Бо на місцях усе блокується… Ідуть якісь відписки, – прокоментував ситуацію «Телеграфу» Олег Бабаєв. 

– Проте стоїть питання про ціну оренди…

– Та нормальна ціна, така сама, як у них зараз.

– Але ж ми бачили документ, і він говорить про інше.

– Легко знайти спосіб та ним прикритися… Я сказав, оренда буде така, як і була. Питання зараз стоїть не в оренді, а в тому, що один «негодяй» з Автозаводського фонду скаламутив усе місто, – мер у розмові слів особливо не підбирає.

«Але це ж буде корупція чистої води!» 

Натомість Олександр Мудрий, керівник управління Пенсійного фонду Автозаводського району, каже, що приміщення на вулиці Бойка замале, і там ніде розмістити архів пенсійних справ (на відміну від проспекту Полтавського). До того ж, фонд вже витратив державні кошти на переїзд, ремонти кабінетів в новому приміщенні, облаштування телефонного зв’язку. А обіцянки дешевої оренди «це тільки розмови». На підтвердження своїх слів він  демонструє лист-відповідь від 14.12.10 від ХК «АвтоКрАЗ» за підписом директора з персоналу та соціальних питань Миколи Паскевича. У документі зазначено, що пропонується ціна оренди 55 гривень за квадратний метр (у той час як з нового року фонд сплачує 26 гривень на проспекті Полтавському, а на Київській, звідки пішовід високої ціни оренди, платив 50 гривень). 

Крім цього ХК «АвтоКрАЗ» надало управлінню Пенсійного фонду Автозаводського району проект договору оренди приміщення. Ознайомившись із ним, можна зробити висновок, що він вкрай невигідний для державної структури. Орендодавець залишає за собою право  збільшувати орендну плату і навіть розірвати договір та продати приміщення, попередивши орендаря за місяць. Тож фонд повинен буде зібратися та хутко виїхати.  А якщо зробить капремонт приміщення (це теж передбачає договір за кошти орендаря), то державні гроші підуть нанівець. Найбільш небезпечним видається пункт  8.7 проекту договору: «У випадку невиконання орендодавцем (тобто КрАЗом – ред.) зобов’язань за кредитним договором договір оренди буде автоматично розірваний, так як дане приміщення знаходиться під заставою». 

– Дуже важливий момент. Вони можуть нас у будь-який час виселити з приміщення, бо воно у банківській заставі. Коли я сказав по це Володимиру Коваленку (керівнику Автозаводського району – ред.), то він відповів, що це маячня. Але це ж буде корупція чистої води! 

Пан Мудрий пояснив, що звинувачення у корупції можуть лягти на нього як керівника. Бо чим інакше пояснити укладання завідомо невигідного для державної структури договору з комерційною структурою, як не особистою зацікавленістю особи, котра його підписала?

Залишається відкритим питання: чому договір з ХК «АвтоКрАЗ» так лобіює мер? Бо дуже вже дивний спосіб обрано для захисту інтересів пенсіонерів. Інакше чому б меру та його команді не потурбуватися про влаштування цивілізованих підходів до приміщення фонду та пішохідних переходів?

Ремарка. З приводу слова «негодяй» із уст міського голови. Взагалі-то первинне значення цього слова «негодный для службы в армии». Ну, мер у нас колишній військовий, самі розумієте… Нещодавно і від його заступника з гуманітарних питань пана Калашника журналісти теж чули  слово «негодяй» на адресу «неугодного» лікаря. Коли у мерії починають розкидатися такими словами, то це вже не випадковість, а стиль керівництва, ім’я якому – вседозволеність. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх