Карантин, якщо й введуть, то не раніше лютого

15.01.2011, 14:54 Просмотров: 1 900
Хворих на застуду та грип дітей у Кременчуці все меншає.

Хворих на застуду та грип дітей у Кременчуці все меншає – санлікарі пов’язують це із тим, що школи були закриті на канікули, отже діти менше «нагороджували» одне одного вірусами та бактеріями:

 

– За минулий тиждень захворіло 488 дітей, серед них тих, хто відвідує дитячі садки – 215, інші – школярі. Порівняно із минулим тижнем, це мінус 16%, – розповіли у санепідемстанції. 

Завідуючий епідвідділом санстанції Андрій Верещака каже, що грип повернеться наприкінці січня. Саме тоді слід чекати другої хвилі. Коли вона прийде, лікарі вирішуватимуть, закривати школи на карантин знову, чи ні. Все залежатиме від епідпорогового показника. Проте зараз Кременчуку до нього ще далеко – не вистачає більше, ніж 20%. Пан Верещака додає, грип, який очікують, – сезонний, нові штами Кременчуку не загрожують. 

Поміж тим, спожита на новорічні свята кількість горілчаних напоїв, мабуть, знизила рівень захворюваності й у дорослих. Загалом, із початку епідеміологічного сезону, а це кінець жовтня, діагноз грип лікарі підтвердили у 20 випадках,  важких хворих не було. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх