План Бабаєва на 2011 рік

3.01.2011, 12:08 Просмотров: 4 555
У всіх дворах стоятимуть контейнери для роздільного збору сміття. Воно вчасно вивозитиметься новим спецтранспортом. Дороги ремонтуватимуться, причому не чиєюсь, а власною міською технікою. Завершиться зведення довгобудів.

Міський голова Олег Бабаєв поділився з журналістами основними планами кременчуцької влади на 2011 рік.

Завданням №1 він вважає завершити початі попередником Миколою Глуховим роботи по встановленню в місті контейнерів для роздільного збору сміття. 
– Кошти на контейнери вже витрачені. Вони закуплені, але стоять і ржавіють. Аби їх всі розставити і вивозити сміття, необхідно придбати спецтранспорт. КАТП просить 4 машини. Думаю дві закупимо, а про ще дві машини будемо думати… Може, в лізінг їх братимемо, – каже мер.

Завданням №2 Олег Бабаєв називає оснащення технікою дорожнього ремонтно-будівельного управління. 
– Весна попереду і нам потрібно буде робити дороги. Для цього слід придбати асфальтоукладач, фрезу, 2-3 катки. Сьогодні ДРБУ має лише металолом, – зазначив керманич міста.
– Чи не дешевше брати цю техніку в оренду? – поцікавилися журналісти.
– А де?
– Наприклад, у його власника (бізнесмена і колишнього депутата Сергія Сеня, – прим. авт.)
– Цей друг забрав техніку і думає, що я прийду до нього і буду просити її. Він, мабуть, справді чекає, що я прийду, схилю холку і просити буду. Ні! Придбаємо її і це буде комунальна техніка. Не Бабаєва, а комунальна (міська – ред.). Ще не визначено за які гроші – чи це буде лізинг, чи кредитні кошти, але я хочу одразу придбати багато техніки для дорожніх робіт.

Краєзнавчий музей.

Завдання №3 для мера у наступному році – блок питань пов’язаних із капітальним будівництвом.
– Наступного року слід завершити ремонт краєзнавчого музею, центрального фонтану. Крім того, стоїть питання по фонтану біля «Макдональдсу». Це мій борг місту. Я в наступному році його віддам, – пообіцяв пан Бабаєв.
Також він каже, що треба будувати ряд каналізаційних колекторів та продовжити роботи з будівництва дитсадка-школи у 274-му кварталі, почати роботи по переміщенню онкодиспансеру в приміщення колишнього військового шпиталю.
– Окремо буду «пробивати» питання аби в Крюкові збудувати дві автономні котельні і відійти від опалення Раківки Крюківським вагонобудівним заводом, – пояснив Олег Бабаєв.

А кошти де?

Звичайно, на реалізацію поставлених завдань меру потрібні кошти. Але, схоже, це питання він частково вже вирішив. 
– Моє головне завдання – наповнити бюджет… Маю великі надії на збільшення податку на землю. По-перше, раніше 75% земельного податку залишали місту, а тепер залишатимуть 100%. По-друге, ми збільшуємо вартісну оцінку землі. Вона зросте, і моє завдання швидше це зробити та примусити всіх платити. У нас ще є боржники і по земельному податку, і по оренді землі, і по оренді приміщень. Це все недоплати до місцевого бюджету, – каже мєр Бабаєв. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх