Інваліди розширять свої можливості

14.12.2010, 12:39 Просмотров: 1 287
Благодійний фонд «Джерело Дніпра» вручив сертифікати для навчання на комп’ютерних курсах.

Третього грудня визнане Міжнародним днем інвалідів. Це слугує нагадуванням суспільству, що поруч із нами живуть люди, які потребують особливої уваги і турботи. І справа не тільки у соціальному захисті та грошовій допомозі: багато хто з людей з обмеженими фізичними можливостями волів би їх розширити.

Добре, коли знаходяться  люди, здатні й підтримати в цьому, і допомогти. 2 грудня, напередодні Міжнародного дня інвалідів, представники Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» завітали до Міського товариства інвалідів, що на вулиці Переяславській. Фонд подарував цікаву та корисну можливість для цих людей – сертифікат для навчання на комп’ютерних курсах. Взяти участь у цьому, завдяки «Джерелу Дніпра», зможуть 10 осіб. Вони отримають посвідчення операторів ПК, а значить зроблять крок уперед як у особистому зростанні, так і розширять свій потенціал у професійній сфері.

– Ми зобов‘язані допомогти вам реалізувати свої можливості… Дуже важливо, щоб кожна людина, не залежно від стану здоров‘я, мала реальний шанс стати повноправним членом суспільства, отримувати необхідну освіту і професійні навички. Від усієї душі бажаю вам здоров‘я, оптимізму й удачі, – сказано у вітальному слові Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Матицина до інвалідів.

До речі, Фонд вже 7 років (з моменту свого заснування) допомагає інвалідам. Четвертий рік фінансується навчання людей цієї категорії на комп’ютерних курсах. Крім цього, щороку Фонд проводить спартакіаду «Повір у себе» для дітей з обмеженими фізичними можливостями, поповнює бібліотеку аудіокниг Кременчуцької організації українського товариства сліпих. Керівництво Фонду зазначає, що напрямок роботи з підтримки таких людей є пріоритетним, і надалі «Джерело Дніпра» продовжуватиме свої соціальні програми. 
Автор: ermakova
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх