Чорнобильці очікують компенсацій

15.09.2005, 16:09 Просмотров: 1 023
Розмір компенсацій потерпілим від Чорнобильської катастрофи за невикористану санаторну путівку Кабмін визначив своєю постановою в останній день літа. Для осіб І категорії ця сума за 2004 рік тепер становить 107 грн. (раніше  було 70 грн.), для ІІ категорії – 86 грн.

Розмір компенсацій потерпілим від Чорнобильської катастрофи за невикористану санаторну путівку Кабмін визначив своєю постановою в останній день літа. Для осіб І категорії ця сума за 2004 рік тепер становить 107 грн. (раніше  було 70 грн.), для ІІ категорії – 86 грн. (було 53 грн.), для ІІІ категорії – 69 грн. ІV категорія та особи, які працювали за межами відчуження на особливо шкідливих роботах – 62 грн. Нагадаємо, минулого року держава взагалі не виплачувала компенсацій за 2003 рік – не вистачило грошей.
Як повідомили в управлінні соціального захисту населення Крюківського району, на його території проживає 775 чорнобильців. В Автозаводському ж районі людей із цим статусом близько 5 000. В собезі запевнили, що незабаром прийматимуть заяви чорнобильців – працюючих і непрацюючих. Але який механізм виплати коштів, поки що не відомо. Можливо їх отримуватимуть через банк, може – поштою. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх