Зареєструватися на пробне тестування можна до 10 грудня

25.11.2010, 15:49 Просмотров: 1 572
До 10 грудня майбутні абітурієнти можуть зареєструватися на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.dneprtest.dp.ua ) на пробне тестування.

І якщо реєстрація і проходження тестування, як і минулого року, безкоштовна, то за «репетицію» майбутнім абітурієнтам доведеться викласти 84 гривні за один предмет.

Керівник міськуправління освіти Генадій Москалик каже, що у «тренуваннях» з 12 предметів можуть взяти участь не лише майбутні випускники, а й випускники минулих років, які хочуть перевірити свої знання та вступити у вищі навчальні заклади.

Саме тестування відбудеться в два етапи – 2 і 9 квітня. Так, 2 квітня, можна буде перевірити свої знання з української мови та літератури, фізики, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов. 9 квітня – з математики, історії України, хімії, географії, російської мови.

Цікаво, якщо учасник не прийде на пробне тестування, йому грошей не повернуть. Але він може отримати зразок зошита для тестування і правильні відповіді тестових завдань, якщо звернеться протягом 3-х днів у пункт тестування, який вказаний у запрошенні. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх