Допомогти відчути барви світу

19.11.2010, 15:47 Просмотров: 1 812
Благодійний фонд «Джерело Дніпра» презентував незрячим аудіокниги.

Благодійний фонд «Джерело Дніпра» презентував незрячим аудіокниги. Цінні подарунки для своєї бібліотеки кременчуцькі інваліди по зору отримали у Міжнародний день сліпих. Співпраця Фонду та Кременчуцької філії УТОС триває вже 7 років.

13 листопада Кременчуцького об‘єднання Українського товариства сліпих (УТОС) зібралися у актовій залі підприємства з нагоди Міжнародного дня сліпих.

У Кременчуцькому об‘єднанні УТОС на сьогодні близько 550 інвалідів по зору, а загалом у світі – близько 700 мільйонів сліпих людей, і ця тенденція збільшується. Суспільство має дбати про людей, які по-іншому сприймають світ, і особливо, про адаптацію їх до реалій життя. Кременчуцьке об‘єднання УТОС має бібліотеку, але немає можливості самостійно придбати аудіокниги. І тут на допомогу приходять спонсори. Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» цього дня презентував 80 дисків – від класики до сучасних авторів, а також магнітофон, на якому можна слухати і диски, і касети.

– Велику повагу викликає ваша активна життєва позиція. Наш обов’язок – зробити все, що в наших силах для того, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями могли розкрити свій особистий потенціал, знайти своє місце у житті Бажаю вам здоров’я, любові, тепла, розуміння оточуючих, сили волі та твердості духу, – сказано у привітанні членам УТОС від Володимира Матицина, Почесного громадянина Кременчука, Почесного президента Всеукраїнський благодійного фонду «Джерело Дніпра».

До речі,  бібліотека аудіокниг Кременчуцької спілки УТОС сформована саме Фондом, який поповнює її вже сьомий рік поспіль. І на сьогодні тут зібрані практично всі аудіокниги, які видавалися в Україні: близько 500 дисків та 200 касет.

– Хотіла б подякувати вам за вашу доброту. Будемо і в подальшому сподіватися на вашу щедрість. Щастя вам та наснаги в житті, – сказала від імені членів УТОС на адресу Володимира Матицина бібліотекар Ірина Михайлова.

Зі свого боку, представники Фонду запевнили, що підтримка людей з обмеженими можливостями – один із пріоритетних напрямків їхньої роботи, який продовжуватиметься і надалі. А якщо аудіо книг не вистачатиме в Україні, новинки виписуватимуть із Москви. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх