Клубу «Оріяна» – 10 років

18.11.2010, 14:34 Просмотров: 1 744
Обмежені фізичні можливості – не перешкода для активного життя..

В день ювілею у теплій атмосфері члени клубу вітали і своїх чемпіонів, і тих, хто, повіривши у себе, робить перші кроки у спорті. Серед почесних гостей свята – представники Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

9 листопада дитячо-юнацький центр спорту для інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату «Оріяна» святкував своє 10-річчя. У дружній атмосфері за святковим столом зібралися і діти, і дорослі, які своїм життям постійно доводять, що обмежені фізичні можливості – не перешкода для активного життя. Клуб «Оріяна» розвиває такі напрямки, як футбол для дітей з ДЦП, легка атлетика, настільний теніс, пауерліфтинг. В «Оріяні» за роки свого існування підготували майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, двох майстрів спорту з цього ж виду спорту, 4 майстра спорту з пауерліфтингу.

Почесний Президент та засновник громадського об‘єднання  «Оріяна» Валерій Лекумович і голова правління «Оріяни» Тетяна Купцова привітали спортсменів та вручили їм грамоти та цінні подарунки.  Керівники клубу дякували спортсменам за їхні успіхи, а спонсорам, які завітали на свято – за підтримку інваспорту. Валерій Лекумович нагородив почесною грамотою від організації «Оріяна» Володимира Матицина, Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» – за постійну допомогу і багаторічну співпрацю.

Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями – один із пріоритетних напрямків роботи Фонду. Так, «Джерело Дніпра» вже сьомий рік поспіль виступає спонсором спартакіади «Повір у себе», що проводиться у Кременчуці.

– Я хочу висловити свій захват досягнутими вами успіхами у спорті. Адже ці досягнення – свідчення особливих душевних якостей: сили волі, твердості духу, любові до життя. Ваша енергія та оптимізм можуть слугувати чудовим прикладом для всіх нас. Від усієї душі бажаю вам радості, здоров’я, щастя, благополуччя, уваги та підтримки оточуючих, – сказано у вітальному слові Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина.

Представники Фонду подарували «Оріяні» на честь свята потужний цифровий фотоапарат, який дозволить фіксувати найяскравіші моменти життя членів клубу. 
Автор: ermakova
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх