Кременчуцькі маршрутки поїдуть по-новому

16.10.2010, 11:24 Просмотров: 2 389
Маршрутки №17-а, які кілька місяців тому з’явились у Кременчуці, зникнуть. Мікроавтобуси №2-В поїдуть іншою дорогою, а маршрутки, що прямують на Занасип, можливо, їхатимуть по об’їзній..
Маршрутки 2-В із 18 жовтня прямуватимуть вулицями Дем’яна Бідного та Лейтенанта Дніпрова.

Маршрутки, що перевозили кременчужан з Молодіжного до Морської школи (№17-а) зникнуть. Причина полягає у тому, що цей маршрут, який був тимчасовим, на «постійну» основу так і не затвердили.

 – Цей маршрут обкатувався протягом трьох місяців, – розповідає головний транспортник міста Юрій Войтенко. – Аби його відкрити, перевізник мав надати техніко-економічне обґрунтування, паспорт маршруту, зробити обстеження дороги. Документи надані не були. Ми надсилали перевізнику попередження, він не відреагував. Зараз строк накатки напрямку вичерпано, тож ухвалено рішення про недоцільність подальшого функціонування маршруту «вул. Молодіжна - Морська школа».

Останній день, у який маршрутки із табличками «17-а» могли рухатися законно – 12 жовтня – вже сплив. Поміж тим незабаром транспортники визначатимуть перевізника на маршруті №17. Як раніше заявляли у мерії, перевізники, які зараз працюють на маршруті, роблять це незаконно – договір не з ким не укладено. Конкурс на маршрут має відбутись наприкінці листопада. Від його підсумків залежатиме, який саме транспорт – скільки маршруток і скільки автобусів – працюватиме на маршруті.

Разом із перевізником на маршруті №17 визначатимуть і того, хто обслуговуватиме маршрут №10, що курсує з центру міста на Лашки. Зараз його обслуговує те ж підприємство, що займалось перевезеннями на маршруті №17-а, проте до мерії надходили численні скарги на відсутність маршруток.

Тим часом, у мерії погрожують розірвати договір на перевезення із підприємством «Автотранс», яке на початку вересня виграло конкурс і обслуговує маршрут №1 (Центр- вул. Кооперативна) та №20 (Молодіжний - Ревівка). Причина –  транспорт на маршруті №1, перестав курсувати по вулиці Хорольській. Сам перевізник каже – ніде і не записано, що маршрутки зобов’язані обслуговувати той напрямок. Що робити із перевізником у мерії ще не вирішили – проводять бесіди. Адже розривати договір на перевезення по маршруту №1 немає сенсу – це навпаки полегшить життя його власнику, який позбудеться не надто рентабельного маршруту.

Де чекати змін?

Із 18 жовтня має змінити свій рух маршрут №2-В. Як каже керівник відділу транспорту міськвиконкому Юрій Войтенко, після вул. Республіканської маршрутки повертатимуть наліво і прямуватимуть вулицями Дем’яна Бідного, Лейтенанта Дніпрова, пров. Червоноармійським, вул. Червоноармійською, вул. Манагарова.

– Це робимо для того, аби вивозити людей із сектору в районі вул. Дем’яна Бідного,– зазначив він.

Також транспорт планують пустити по вулиці Котлова, проте це стане відомо після обстеження дороги. 

А до кінця тижня з’ясується питання, який із маршрутів – № 3-а чи №25 (ці маршрути обслуговує підприємство «Союз автоекспрес») – з вулиці 60 років Жовтня повертатиме на вул. Щорса та їхатиме по об’їзній дорозі – по вулиці Леонова. Раніше цю вулицю обслуговував маршрут №25, проте потім маршрутки почали їздити по головній магістралі міста. 

– Можливо, замість маршруту №25 по вулиці Леонова курсуватиме маршрут № 3-а, який прямує на Занасип. Тоді він би з вулиці Леонова повертав під міст. Проте, який із цих маршрутів – №№3-а чи 25-й – поїде по Леонова, вирішить сам перевізник, – додав пан Войтенко.

’’Кременчуцький ТелеграфЪ’’ від 18 октября 2010 года 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх