День міста святкуватимо п”ять днів

6.09.2005, 14:09 Просмотров: 1 005
У міськвиконкомі відбулося перше засідання оргкомітету з нагоди святкування Дня міста. За повідомленням прес-служби міськвиконкому, наразі розробляється низка святкових і урочистих заходів, що пройдуть у місті у період з 28 вересня по 2 жовтня. Передбачається, що розпочнуть свято урочисті та меморіальні заходи: 28 вересня у міському палаці культури відбудеться засідання з нагоди Дня міста та святковий концерт. 29 вересня відкриється урочиста сесія міськради, по закінченню якої розпочнеться мітинг біля пам’ятника Воїну-Визволителю.

У міськвиконкомі відбулося перше засідання оргкомітету з нагоди святкування Дня міста. За повідомленням прес-служби міськвиконкому, наразі розробляється низка святкових і урочистих заходів, що пройдуть у місті у період з 28 вересня по 2 жовтня. Передбачається, що розпочнуть свято урочисті та меморіальні заходи: 28 вересня у міському палаці культури відбудеться засідання з нагоди Дня міста та святковий концерт. 29 вересня відкриється урочиста сесія міськради, по закінченню якої розпочнеться мітинг біля пам’ятника Воїну-Визволителю. В Автозаводському та Крюківському районах в цей час пройдуть аналогічні заходи, зустрічі з ветеранами.

На вихідні дні, 1 та 2 жовтня, свято  розгорнеться на центральних площах міста,  і завершиться це яскраве дійство концертом та святковим феєрверком .

  
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх