День Незалежності пройшов не помітно

1.09.2005, 23:09 Просмотров: 1 110
Як і обіцяло керівництво країни всім її мешканцям, цього року святкування Дня Незалежності “стало дійсно всенародним, у новому, можливо, незвичному форматі". Схоже, суть цих слів для кременчужан полягає в тому, що як такового, найбільшого свята країни в місті помічено майже не було. Всенародним його можна було назвати лише через те, що величезні товпи кременчужан просто прогулювалися центром міста, очікуючи на концерт чи на фейєрверк. Останнього, взагалі, не планувалося, а ось концерт містечкові виконавці влаштували на сцені Придніпровського парку.

Як і обіцяло керівництво країни всім її мешканцям, цього року святкування Дня Незалежності “стало дійсно всенародним, у новому, можливо, незвичному форматі'. Схоже, суть цих слів для кременчужан полягає в тому, що як такового, найбільшого свята країни в місті помічено майже не було. Всенародним його можна було назвати лише через те, що величезні товпи кременчужан просто прогулювалися центром міста, очікуючи на концерт чи на фейєрверк. Останнього, взагалі, не планувалося, а ось концерт містечкові виконавці влаштували на сцені Придніпровського парку.
Більшость опитаних “Телеграфом” кременчужан святкування не сподобалося.
Імовірніше, що в мерії всі кошти і сили економлять на святкування Дня міста, яке  відбудеться наприкінці вересня. Тоді обіцяють і концерт зірок української естради на площі перед пам”ятником Володимира Леніна, і фейєрверк. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх