Ющенко задоволений крюківськими вагонами метро, хоча має до них деяки претензії

1.09.2005, 22:09 Просмотров: 990
У переддень Незалежності у Києві відкрили станцію метро "Бориспільська", яка стала 45-ю станцією столичного метрополітену. У церемонії відкриття взяли участь Президент України Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, держсекретар Олександр Зінченко, київський міський голова Олександр Омельченко.

У переддень Незалежності у Києві відкрили станцію метро 'Бориспільська', яка стала 45-ю станцією столичного метрополітену. У церемонії відкриття взяли участь Президент України Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, держсекретар Олександр Зінченко, київський міський голова Олександр Омельченко.
“Бориспільська” – перша станція київського метро, обладнана ліфтами-підйомниками для людей з обмеженими можливостями рухатися. На краях платформи викладена рельєфна стрічка для пасажирів з вадами зору. Самі платформи зроблені на 2 метри ширшими від звичайних.
Керівники України і Києва також оглянули зразок нового потяга метро, локомотив і вагон якого випущено Крюковським вагонобудівним заводом.
За інформацією газети “Сегодня”, у Президента виникло кілька претензій до нового вагону. Про це обмовився газеті начальник КП “Київський метрополітен” Микола Шавловський: “Президенту не все сподобалося. Він зробив декілька зауважень. Ні. Антивандальні сидіння йому, як раз, сподобалися, а ось зауваження були до технічних показників та екстер”єру вагонів. Віктор Андрійович запропонував зробити їх більш динамічними. Ми це виправимо”.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший потяг з 5 вагонів повинен з'явитися до кінця 2005 року. Серійне виробництво вагонів метро концерн може почати вже з 2006 року. У вересні почалося будівництво двох дослідних вагонів. Хоча в квітні 2005-го  планувалося, що новий потяг буде введений до експлуатації в серпні, до Дня Незалежності. Вартість програми, по якій розробляються нові типи вагонів складає 21 мільйон гривень. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх