Сміття сортуватимемо

25.08.2005, 14:08 Просмотров: 961
Програму роздільного збору сміття збирається запровадити у Кременчуці головний державний санітарний лікар міста Віктор Акімов. З цього приводу він планує нараду на рівні міста. Пан Акімов наводить приклад Харкова, де в одному з мікрорайонів нещодавно було проведено експеримент за участю німецької фірми. Її представниця, кременчужанка Валентина Бровченко каже, що в ідеалі лише 25% сміття, яке ми викидаємо в контейнери, не можна переробляти.

Програму роздільного збору сміття збирається запровадити у Кременчуці головний державний санітарний лікар міста Віктор Акімов. З цього приводу він планує нараду на рівні міста. Пан Акімов наводить приклад Харкова, де в одному з мікрорайонів нещодавно було проведено експеримент за участю німецької фірми. Її представниця, кременчужанка Валентина Бровченко каже, що в ідеалі лише 25% сміття, яке ми викидаємо в контейнери, не можна переробляти. Решту – папір, скло, метал - можна продавати виробникам, сортуючи сміття в різні контейнери. При цьому не йдеться про сміттєпереробний завод, ідея якого кілька років тому ініціювалася в Кременчуці. Вона також зазначила, що в Україні є підприємства, які дообладнують сміттєзбиральні машини, щоб ті могли забирати спеціально передбачені контейнери. Пані Бровченко стверджує, що за рахунок співпраці з виробниками комунальники зменшать свої витрати, а місто стане чистішим. Переробка сміття є й одним із численних вимог при вступі до ЄС.
Щоб привчити людей сортувати сміття, треба провести роботу з населенням. Валентина Михайлівна каже, що в Автозаводському районі вже зацікавилися ідеєю, а сама фірма шукає партнерів для впровадження програми в Кременчуці. У Харкові експеримент був профінансований частково – за рахунок гранту та бюджетних і спонсорських коштів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх