У парку Придніпровський влаштували квест із випробовуваннями, як у телевізійній грі «Форд Байяр»

30.07.2010, 15:43 Просмотров: 2 717
Подолати велетенське павутиння, занурити руки у бруд чи биті яйця та розгадати загадки – такі завдання виконували діти, учасники квесту, який пройшов у «Придніпровському» на честь Дня парку.

 

Минулої неділі головний парк міста – «Придніпровський», окупували  діти. Веселі та галасливі, вони «літали» парком, мало не збиваючи із ніг відпочиваючих. Виявилось, що на честь Дня парку для дітей влаштували свято із купою конкурсів та квестом:
– Ми вирішили, що потрібно залучати дітей до парку, проводити заходи, адже ми не просто парк, а парк культури, – каже директор парку «Придніпровський» Андрій Нападайло. 
Дитяче свято вдалось – змагань для малечі була купа, у парку одночасно проводилось по кілька конкурсів. Так, поки біля атракціонів частина  дітей стрибала у мішках, любителі зброї випробовували своє «орлине око» у тирі. Потім малеча мала змогу  вдосталь награтися в улюблену «рогатку» – у парку натягли велетенську резинку і жбурляли поролоном. А потім діти змогли продемонструвати міць своїх горлянок. При чому, у прямому сенсі цього слова. Кращого «крикуна» визначали двоє веселих клоунів. Захоплення юних автомобілістів викликали перегони на міні-автомобілях. Однак тут їм не поступались і дівчата, які також взялися за кермо. 
Визначали цього дня у парку й майбутнє кулінарної справи. Малеча мала приготувати салат із овочів. Щоправда, із собою діти прихопили «важку артилерію» – батьків та бабусь, які й виконали за них практично усю роботу. Переможці конкурсів отримували «золоті квитки» – універсальний квиток на атракціони, завдяки якому можна безкоштовно покататись на будь-якому з них. Директор парку каже, що  дітям роздали 130 таких «золотих». Загалом, дійство тривало більше трьох годин. А увечері глядачів розважали рокери та «люди вогню» – вони виробляли неймовірні піруети із  полум‘ям, а також демонстрували своє вміння у поводжені із піротехнікою.

Минулої неділі головний парк міста – «Придніпровський», окупували  діти. Веселі та галасливі, вони «літали» парком, мало не збиваючи із ніг відпочиваючих. Виявилось, що на честь Дня парку для дітей влаштували свято із купою конкурсів та квестом:– Ми вирішили, що потрібно залучати дітей до парку, проводити заходи, адже ми не просто парк, а парк культури, – каже директор парку «Придніпровський» Андрій Нападайло. 

Дитяче свято вдалось – змагань для малечі була купа, у парку одночасно проводилось по кілька конкурсів. Так, поки біля атракціонів частина  дітей стрибала у мішках, любителі зброї випробовували своє «орлине око» у тирі. Потім малеча мала змогу  вдосталь награтися в улюблену «рогатку» – у парку натягли велетенську резинку і жбурляли поролоном. А потім діти змогли продемонструвати міць своїх горлянок. При чому, у прямому сенсі цього слова. Кращого «крикуна» визначали двоє веселих клоунів. Захоплення юних автомобілістів викликали перегони на міні-автомобілях.

Однак тут їм не поступались і дівчата, які також взялися за кермо. Визначали цього дня у парку й майбутнє кулінарної справи. Малеча мала приготувати салат із овочів. Щоправда, із собою діти прихопили «важку артилерію» – батьків та бабусь, які й виконали за них практично усю роботу. Переможці конкурсів отримували «золоті квитки» – універсальний квиток на атракціони, завдяки якому можна безкоштовно покататись на будь-якому з них. Директор парку каже, що  дітям роздали 130 таких «золотих». Загалом, дійство тривало більше трьох годин. А увечері глядачів розважали рокери та «люди вогню» – вони виробляли неймовірні піруети із  полум‘ям, а також демонстрували своє вміння у поводжені із піротехнікою.

 

«Нас не догонят!»

 

«Нас не догонят!»
Родзинкою свята став квест. Він чимось нагадував відоме телевізійне шоу Форт Байярд, у якому команди долають різні випробовування. У кременчуцькому варіанті між собою змагались п’ять команд, які мали найшвидше подолати перешкоди, розташовані у парку. Загалом їх було сім, і вони були не з простих. Так, у парку розкинулось павутиння, крізь яке, вигинаючись, малеча мала пройти якомогашвидше. У іншому випробовуванні кожен учасник команди мав опанувати нове «взуття» – пройтись на бляшанках, які тримались за допомогою резинки. Третій етап вимагав зосередженості – команди, натягуючи мотузки, проносили бокал із водою, який  був зв’язаний посередені. А на четвертому випробовування потрібно було подалати свою гидливість, і пошукати монетку у кількох бляшанках:
У одній з них бруд, і іншій – биті яйця, ще в одній мука із водою, і лише в одній проста вода, – розповіли нам організатори.
Далі діти велетенським олівцем мали обвести собачку, зображення якої було приліплене на стінку. Та найскладнішим виявилось наступне – команда, дружнього встромивши   ноги у кріплення  імпровізованих лиж мала  пройти на них певну відстань. Ну, і на останок, все як у французькому форді – потрібно було розгадати загадки. Діти кажуть, що свято їм сподобалось і не проти, аби такі змагання для них влаштовували кожного дня.

Родзинкою свята став квест. Він чимось нагадував відоме телевізійне шоу Форт Байярд, у якому команди долають різні випробовування. У кременчуцькому варіанті між собою змагались п’ять команд, які мали найшвидше подолати перешкоди, розташовані у парку. Загалом їх було сім, і вони були не з простих. Так, у парку розкинулось павутиння, крізь яке, вигинаючись, малеча мала пройти якомогашвидше. У іншому випробовуванні кожен учасник команди мав опанувати нове «взуття» – пройтись на бляшанках, які тримались за допомогою резинки.

Третій етап вимагав зосередженості – команди, натягуючи мотузки, проносили бокал із водою, який  був зв’язаний посередені. А на четвертому випробовування потрібно було подалати свою гидливість, і пошукати монетку у кількох бляшанках:

- У одній з них бруд, і іншій – биті яйця, ще в одній мука із водою, і лише в одній проста вода, – розповіли нам організатори.Далі діти велетенським олівцем мали обвести собачку, зображення якої було приліплене на стінку.

Та найскладнішим виявилось наступне – команда, дружнього встромивши   ноги у кріплення  імпровізованих лиж мала  пройти на них певну відстань. Ну, і на останок, все як у французькому форді – потрібно було розгадати загадки. Діти кажуть, що свято їм сподобалось і не проти, аби такі змагання для них влаштовували кожного дня.

  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх