Вийшла книга про Міський сад

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 2 466
Нова книга про Кременчук була презентована минулого вівторка у Краєзнавчому музеї. Її написала відома дослідниця історії краю Алла Лушакова..

Книга Алли Лушакової “Кременчук. Міський сад.” – це своєрідна історія одного із парків міста, що розташований в районі “Кредмашу”, вздовж вулиці Чкалова. Авторка відома своїми виданнями “Вулицями старого Кременчука” та “Кременчук фінансовий”, написаними у співавторстві з Левом Євселевським. Нове видання випущено накладом 500 примірників за сприяння міської влади та мецената Олександра Будка, який допоміг випустити книгу. Вона має сто сторінок, тверду обкладинку, ілюстрована чорно-білими та кольоровими малюнками. Книгу буде розповсюджено по бібліотеках та школах.
На презентації шанували авторку, котра вписує нові сторінки в історію Кременчука. Зокрема було запропоновано внести кандидатуру Алли Лушакової на присвоєння звання Почесного громадянина міста. Щодо стану Міського саду, то тут є певні проблеми. Заступник мера Ганна Пугасєй, яка оглянула територію цього парку, каже, що не задоволена його станом, хоча міська влада, віддаючи Міський сад в оренду, сподівалася на те, що його утримуватимуть як слід. Цьому питанню було присвячене спеціальне засідання міськвиконкому. В незадовільному стані знаходяться і зелені насадження, і ставок, і благоустрій, і будівля колишнього Клубу залізничників, де зараз збираються віруючі. На сьогодні питання реконструкції парку залишається відкритим. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх