Кременчук концертний

1.01.2009, 18:28 Просмотров: 2 331
Підсумки року – 2008.
Фото: Дмитрий Бабец

Руслана Писанка

У вересні Кременчук відвідала «роскошная женщина, мечта поэта» - Руслана Писанка. Жінка, бюст якої став національним здобуттям України, виявилась прекрасною актрисою. Колись давно пані Руслана читала прогноз погоди на телебаченні. Саме з цього почалась її карколомна кар’єра. А Кременчук Писанка відвідала вже у ролі незрівнянної Проні Прокопівни – героїні найсмішнішої української п’єси «За двома зайцями». «Зайців» цих на українських сценах та екранах море. Але варіант Писанки виявився одним з найкращих. Грала вона блискуче. Зал міського Палацу культури був заповнений дощенту, публіка аплодувала без упину. Партнери Писанки – менш відомі, але не менш професійні – також продемонстрували Кременчуку високий клас сценічної гри.

Фото: Дмитрий Бабец

Наталя Валевська

Перший великий концерт Наталі Валевської у Кременчуці відбувся на одному з етапів проекту «Людина року-2007 », який реалізував «ТелеграфЪ». Тоді більшість кременчужан вперше побачили дуже милу і дуже голосисту Наталю. Її рожевий шкіряний корсет надовго запам’ятався чоловічій половині залу. У вересні 2008-го, на День міста, Наталя Валевська виступила на площі Незалежності. І її червоний вже корсет знову справив незабутнє враження на публіку – не дуже тверезу, але достатньо уважну. Кременчужани Наталю люблять. І співає вона класно.

Фото: Дмитрий Бабец

Театр танцю Світлани Шумкової

У грудні відсвяткував 15-річницю творчого життя незрівнянний Театр танцю Світлани Шумкової. Нічого гарнішого за останні півроку ми не бачили. А відбулося дійство на скромній сцені палацу культури «Кредмаш». Не Маріїнка, звичайно, але танцівниці Театру вкотре продемонстрували дуже високий рівень майстерності. Приємно все-таки, що у нашому місті працює такий колектив.

Фото: Дмитрий Бабец

Потап та Настя

Безумовно, Потап і Настя Каменських перебувають на вершині своєї слави. Громадяни певного сорту просто обожнюють творчість молодих продвинутих артистів. «Телеграф» також переконався, що «солодка парочка» багато чого вміє – а у віртуозному володінні ненормативною лексикою Потапу просто немає рівних. На естраді, в усякому випадку. Та й Настя гарненька.

Фото: Дмитрий Бабец

«Скрипки Кременчука»

Листопад – місяць сумний і темний. Певним чином його розрадив ювілейний концерт колективу «Скрипки Кременчука». Виник колектив десять років тому на базі кременчуцької музичної школи №2. За цей час став лауреатом багатьох міжнародних музичних конкурсів та володарем Гран-прі на музичному фестивалі в Італії. Кілька разів адресно виступав у Франції. Сьогодні колективу живеться не надто весело. Але грають скрипалі блискуче, як завжди.

Фото: Дмитрий Бабец

Авраам Руссо

Авраам Руссо заїхав до Кременчука у лютому.

Цей іноземний красунчик називає себе професіоналом у питаннях, пов’язаних з жінками – причому у всіх, без виключення. Він так і сказав кореспонденту «Телеграфа»: «Напишите, что я не любитель женщин, я давно уже профессионал!» Захопившись темою, співак навіть заявив, що давно відгадав жіночий код. Довелося повірити «на слово». 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх