Новий рік приніс трьох дівчаток

8.01.2009, 23:30 Просмотров: 1 032
Перше січня видалось дівчачим днем – у місті з’явились три кременчужанки..
Щасливі батьки Насті «народжували» її разом – чоловік був присутній на пологах

Дві з них народились у міському пологовому будинку, а ще одна – у пологовому відділенні, що у Крюкові.

Традиційно третього січня із подарунками та вітаннями до немовлят та їхніх щасливих батьків завітали міський голова Микола Глухов та інші гості із мерії. Цього року у подарунок новонародженим – коляски та постільна білизна. Першою, кого привітали, стала Влада та її батьки. Ця дівчинка – перша кременчужанка, народжена цього року. На світ вона з’явилась уночі, о 2.35. Важить маленька красуня 3150 грамів. Вона – первісток у родині. Батько дівчинки розповів гостям, що «народжував» разом із дружиною, перебуваючи поруч із нею під час пологів.

Батькам подарували синю коляску замість рожевої – коли її купували, розраховували, що народиться хлопчик, однак дівчачий день перекреслив усі плани.

Ще одна дівчинка, народжена першого січня, важить аж чотири кілограми і має зріст 53 сантиметри.

– Назвали Настею, – розповіла гостям молода мама.

Настя – майбутня мешканка Раківки, її батьки працюють на сталеливарному заводі.

Мати Насті, так само як і її «колега», що народила свою дитину вночі, погодилась на «партнерські» пологи, і чоловік був поруч із нею, коли з’являлась їхня перша дитина.

– Все можна витримати, – сказав батько Насті, відповідаючи на питання про те, чи важко бути присутнім на пологах.

– У нас 80 відсотків пологів, які відбулись у 2008 році – це сімейні пологи. Це найбільше досягнення, – додав головний лікар пологового будинку Ярослав Прокопчук.

Батьки новонароджених дівчаток отримали не тільки подарунки, але й можливість сфотографуватись на пам’ять із мером – буде чим похизуватись, показуючи фотографії своїм дітям, коли ті підростуть.

У пологовому відділенні другої лікарні цього року також народилась дівчинка. Вона з’явилась пізно ввечері першого січня. Щоправда, лікарі кажуть – над ім’ям маленької крюків‘янки батьки ще розмірковують.

Статистика

3135 діток народилось у 2008 році у міському пологовому будинку.

Це на 150 більше у порівнянні з 2007 роком. Із них близько 60% – дівчинки, каже головний лікар пологового будинку Ярослав Прокопчук. 
Автор: yaremko
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх