Маршрутники хочуть по півтори гривні

3.04.2008, 00:03 Просмотров: 1 335
Віце-мер послав їх… вчитися рахувати.
А ви вірите, що один автомобіль може перевозити на день усього 3,73 або … 0,77 пасажира?
Фото: Дмитрий Бабец

Підприємства-перевізникі представили нові розрахунки тарифу на одного пасажира. Проте самих пасажирів маршрутники не дораховуються: дехто «перевозить» одним авто...менше одного пасажира на день.

28 березня комісія виконкому з ціноутворення (головував перший віце-мер Володимир Онищенко) розглядала питання обгрунтованості підвищення тарифів на маршрутки до 1,50 гривні. Відповідні прохання подали п’ять приватних перевізників.

Дебатували завзято. Засідання було схоже скоріше на «Камеді клаб», ніж на серйозну нараду. Перевізники то агресивно атакували віце-мера та членів комісії, то зверталися до нього «як до батька рідного». Емоції «зашкалювали» і переростали в суперечку. Нарешті Володимир Онищенко заявив керівникам підприємств-перевізників:

– Якщо ви будете говорити всі разом, то я закрию комісію і піду. Я працював бригадиром у колгоспі, і мене цей ґвалт не вражає.

Основним приводом для дебатів був висновок відділу економічного аналізу, цін та тарифів міськвиконкому про те, що надані розрахунки не відповідають дійсним витратам. Читачі «Телеграфа» неодноразово цікавилися, чи перевіряє виконком кількість перевезених пасажирів. Цього разу перевірили, виходячи із розрахунків  виручки та кількості перевезених підприємством пасажирів на рік. І вийшло, що один автомобіль ПП «Ямщик» перевозив на день 3,73 пасажира, а ПП «Союз-Автоекспрес» – усього… 0,77 пасажира!

Нагадаємо, тарифи перевізникам узгоджує виконком міськради на своєму засіданні, а комісія з ціноутворення ухвалює рішення: чи виносити питання на черговий виконком. Маршрутники «підштовхували» рішення, комісія навіть за нього проголосувала. Але його «відіграли» назад самі перевізники, розуміючи, що такими розрахунками вони не переконають членів виконкому.

– Зробіть матеріал, який не буде смішним для виконкому, – сказав нарешті віце-мер Онищенко, і при цьому принципово погодився, що тариф необхідно підвищувати.
Перевізники висловили готовність «намалювати те, що треба» (так висловився один із них) і пішли собі рахувати по-новому – до 1,50 гривні. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх