У Кременчуці буде сім нових вулиць

6.02.2009, 23:35 Просмотров: 1 693
Спеціальна комісія з найменування та перейменування вулиць запропонувала назвати шість із них іменами людей, життя яких пов‘язане з Кременчуком..

Вулиці розташовані на Молодіжному, в новому районі садибної забудови, поблизу вулиці Молодіжної та тупика Айвазовського.

Комісія пропонує назвати шість вулиць іменами відомих людей, діяльність яких пов‘язана з Кременчуком: мовознавця Бориса Житецького; співака Леоніда Утьосова; доктора Михайла Дімари, який рятував радянських солдатів в 1-й міській лікарні під час німецької окупації; художника Івана Дряпаченка; лікаря-фітотерапевта Василя Устимовича, відомого тим, що створив парк в селі Устимівка. Одна з вулиць носитиме ім’я легендарного підводника Семена Коваленка, який загинув в полоні під час Великої Вітчизняної війни. Перед цим він здійснив три успішні бойові операції на підводному човні Щ-403. Згодом був знятий фільм «Капітан щасливої щуки», прототипом якого і став Семен Коваленко. У цьому році виповнюється 100 років з дня його народження, і це теж привід для того, щоб назвати його ім‘ям вулицю.

Ще одній новій вулиці комісія рекомендує дати «рослинну» назву – Бузкова.

Однак остаточно вирішити, як будуть називатися вулиці, повинна сесія Кременчуцької міськради. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх