Сьогодні, 26 серпня, у Свято-Миколаївському соборі у Кременчуці попрощалися із загиблим військовослужбовцем Євгеном Перестенком. Народився чоловік 5 липня 1980 року. До лав Збройних сил України приєднався у квітні. Останній бій загиблий прийняв на Харківщині.
Провести в останню путь полеглого воїна прийшли небагато людей — зібралися найближчі родичі та знайомі.

Віта, родичка загиблого, говорить, що навіть і не знала про те, що Євген на війні. Її сповістили уже про його загибель.

Жінка розповідає, спогади про військового лишилися тільки позитивні — був добрим, веселим, ніколи не мав ніякої агресії ні до кого.
Лиш приємними словами згадує Євгена і його тітка, Ольга. Говорить, був дуже позитивною та приємною людиною.

Жінка також розповідає, що у Євгена лишився син, який також прийшов сьогодні попрощатися із батьком.
Євген Перестенко був солдатом, служив на посаді гранатометника стрілецького відділення, додає військовослужбовець із позивним «Лиман».
Окрім сина у військового лишилися мати та дружина.








