Юні шахісти змагалися у Горішніх Плавнях

3.01.2024, 13:28 Переглядів: 665 Партнерський проєкт

Переможцям та призерам вручили грамоти й медалі

У Горішніх Плавнях 23-26 грудня проходив новорічний кваліфікаційний турнір із класичних шахів за нормами третього розряду. У змаганнях, що відбулися в міському шаховому клубі, взяли участь десять гравців: два третьорозрядники та вісім учасників із четвертим розрядом.

Чемпіоном новорічного кваліфікаційного турніру з класичних шахів став 14-річний Артем Ступа. Він виконав норматив третього розряду ще раніше (найвищий — перший), і тому був допущений до цього турніру. Родина Артема Ступи — з Харкова. Після переїзду до Горішніх Плавнів юнак вирішив відвідувати шаховий клуб. Друге місце посів 12-річний Ілля Радько. На третьому — дев’ятирічний Лев Мітюшин, теж харків’янин. По завершенні турніру стало відомо, що норми третього розряду виконали троє шахістів. Це Ілля Радько, Лев Мітюшин та Гліб Лайло.

Під час турніру «Хроніки тижня» поспілкувалися з десятирічним Артемом Тютюнником. Він має другий розряд, тож у нинішніх змаганнях не брав участь, а прийшов поспостерігати за діями інших гравців.

Цього року Артем Тютюнник вже двічі вигравав турніри. Зокрема, став чемпіоном Полтавської області з класичних шахів, чемпіоном області зі швидких шахів серед гравців віком до десяти років та бронзовим призером обласного чемпіонату зі швидких шахів у віці до 16 років.

Також хлопець займається боксом, грає в настільний теніс. Тренер ДЮСШ № 1 Володимир Бондар тренує свого вихованця вже три роки.

Усі учасники отримали новорічні подарунки від ДЮСШ № 1. Переможцям та призерам вручили грамоти й медалі. На початку 2024 року запланована першість ДЮСШ № 1 із шахів за нормами другого розряду.

Автор: Аліса Котова