ХК «Кременчук» вперше в історії виграв Кубок України

16.09.2023, 19:26 Переглядів: 1 472

Автором «золотої» шайби за дві хвилини до завершення основного часу став капітан «Кременчука» Віталій Лялька

Сьогодні, 16 вересня, у Кременчуці на льодовій арені «Айсберг» відбувся фінальний матч між ХК «Кременчук» та Сокіл» в рамках Кубка України з хокею.

У фіналі, поступаючись 1:3, підопічні Дмитра Сумця вирвали перемогу в київського «Сокола». Автором «золотої» шайби за дві хвилини до завершення основного часу став капітан «Кременчука» Віталій Лялька.

«Кременчук» - «Сокіл» (Київ) — 4:3 (1:2, 1:1, 2:0).

Шайби: 0:1 – Толстушко (Бабинець, Мазур), 08:41. 1:1 - Лялька (Кривошапкін), 11:16. 1:2 Чердак (Бабинець, Вол. Алексюк), 12:55. 1:3 Толстушко (Бабинець, Мазур), 28:03. 2:3 Кривошапкін (Лялька, більш.), 39:30. 3:3 Брага (Середницький), 52:50. 4:3 - Лялька (Кривошапкін), 57:53.

Автор: Дарія Згура Фото: Артем Коваленко