Боротьба до кінця: веслувальники з Горішніх Плавнів фінішували на затопленому човні на чемпіонаті світу

16.08.2023, 20:00 Переглядів: 1 718

Незламність українців вразила весь світ

На човні «Дракон» української збірної, який затопило під час змагань в Таїланді, перебували двоє спортсменів з Горішніх Плавнів – Володимир Шакун і Сергій Ханчевський.

Про це повідомив керівник ПОВА Дмитро Лунін на своєму Telegram-каналі 16 серпня.

Під час заїзду на відкритому класі premier на 2000 м на чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» українську збірну накрило хвилею. Команда опинилась майже у плечі по воді, але збірна фінішувала 6. Усього участь брали 9 команд, зазначили на Facebook-сторінці федерації з веслування на човнах «Дракон».

Як розповів Телеграфу директор Полтавської обласної Федерації веслування Едуард Шевченко, спортсмени боролися за першість у різних категоріях, проте призерами у фіналі не стали – вони здобули 5 і 6 місця відповідно.

Автор: Вероніка Білодід Джерело відео: Ukrainian Dragon Boat Federation UDBF