З 14 березня у Кременчуці відновлюється навчання у школах в дистанційному режимі

10.03.2022, 15:41 Переглядів: 3 385

 

Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Шановні освітяни, батьки учнів, учні, гості міста та тимчасово переселені особи!

Минають вимушені двотижневі канікули. 14 березня 2022 року необхідно розпочинати освітній процес.

Ми цілком усвідомлюємо те, що склалися важкі матеріальні, технічні, психологічні умови для освітнього процесу. Наше завдання організувати навчання, атестувати учнів, забезпечити їх переведення до наступних класів та випуск. У військовий час, з метою забезпечення збереження життя і здоров’я дітей навчання відбуватиметься виключно за допомогою дистанційних засобів навчання. Уроки відбуватимуться за розкладом, але кожен учень та учитель розумітиме, що Сигнал тривоги є обов’язковим до виконання і не потребує окремих дозволів учителя на евакуацію до сховища.

Учні, які не мають можливості навчатися дистанційно, отримають можливість навчатися за індивідуальним планом, складати завдання та отримувати атестацію з предметів.

Домашні завдання задаватимуться, але виключно для виконання за бажанням і можливостями учня. За невиконане домашнє завдання «погані» оцінки не будуть виставлятися.

Усі учні з числа вимушених переселенців гарантовано зараховуються до будь-якого навчального закладу за заявою одного з батьків або осіб, з якими діти тимчасово проживають (за пред’явленням документа про попередню освіту – табеля успішності, особової справи, свідоцтва про освіту тощо – постійно, а у разі відсутності цих документів – тимчасово, до отримання документів або за рішенням директора навчального закладу).

Учні, які вибули до інших населених пунктів України або за її межі можуть продовжити здобувати освіту в Україні за попереднім місцем навчання. Через збільшення контингенту учнів можуть бути проблеми із забезпеченням підручниками. Але вчителі зобов’язані, задаючи домашнє завдання, присилати фотокопію відповідної сторінки підручника. Крім того, на сайті Міністерства освіти і науки України є репозитарій підручників, де можна знайти та скачати будь-який діючий шкільний підручник.

З надією на розуміння задля дітей України!

Автор: Віктор Крук
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх